Здолбунівські депутати обговорили ситуацію із “покривалом на стовпі” в центрі міста

Так, мова йде про недоробок в центрі міста, який мав би бути пам’ятником, хоча памятників у Здолбунові вже як аптек, напевне і секондів. Після обговорення із представниками громадськості у закритому режимі, зібраних за телефоном, ситуацію обговорили на відкритому засіданні бюджетної комісії депутати Здолбунівської міської ради.

Говорили багато та емоційно. Керівництво міської ради частково визнає негатив ситуації, що склалася, але великої проблеми в тому не бачать. За їх словами “з кожним таке може статися, смаки і бачення у всіх різне і невдловоленими є всього 10-15 здолбунівчан”. Чи це так, можна побачити у свідому сюжеті Рівне 1

Із реальних пропозицій прозвучала ідея від депутата Тараса Калити, а саме звернутися до підприємця щоб почути його(її) пропозиції щодо вирішення ситуації та відшкодування втрат. Його доповнив Микола Орлов, який запропонував письмово звернутися до ФОПа і вимагати гарнатійного листа на виконання робіт не менше ніж на 100 тисяч, які будуть повязані з таким чи подібним об’єктом для нашого міста.

Чергове недбальство керівників КП”Здолбунівське” які і замовляли та підписували накладну на отримання цього недоробка вкотре залишаться непокараними, а на чергове свято комунальників не виключено і нова грамота для поціновувачів мистецтва з відмінним від здолбунівчан смаком.

П.С До речі, їх жодного разу в жодному сюжеті про це  не було.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети