Здолбунівські чемпіони з важкої атлетики

У Костополі 22-23 вересня відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 15 років. Здолбунівщину в цих змаганнях представили вихованці відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Здолбунівської районної ради.

Прикметно, що з 11 юнацьких вагових категорій у шести чемпіонами стали саме важкоатлети з нашого району.

Отож, чемпіонами області серед юнаків та дівчат до 15 років стали учні Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський (в/к до 45 кг), Павло Крашановський (в/к до 55 кг) та Василь Устименко (в/к до 67 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Артур Романюк (в/ к до 73 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Максим Демчишин (в/к до 61 кг), учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Ігор Кулеша (в/к понад 81 кг) Срібну медаль чемпіонату виборов учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов (в/к 38 кг), бронзові медалі – в учня Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Ярослава Мудрого (в/к до 38 кг) та учня Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Дениса Шолудька (в/к до 61 кг).

Підготували спортсменів до змагань заслужений тренер України, майстер спорту з важкої атлетики Володимир Гордійчук, тренер-викладач, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Сергій Астахов та тренер-викладач, майстер спорту з важкої атлетики Дмитро Марчук.

Дирекція ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети