Здолбунівські брати-богатирі володарі Кубку України

З 26 лютого по 02  березня 2019 року в м. Чернігів проходить Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Рівненську область представляють і два Здолбунівчанина майстри спорту України з важкої атлетики Віталій та Сергій Смочек.

У третій день змагань 28 лютого у ваговій категорії до 67 кг. Віталій Смочек встановив шість рекордів України та з сумою двоборства 288 кг. став володарем Кубка України з важкої атлетики.

Підтримав вдалий виступ брата і Сергій Смочек, який у ваговій категорії до 81 кг. підкоривши у сумі двоборства 305 кг., також став володарем Кубка України з важкої атлетики.

Підготував важкоатлетів Заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Григорович Гордійчук.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успішним виступом і бажаємо в подальшому перемог!

 

 На фото: Майстри спорту України з важкої атлетики Віталій та Сергій Смочек.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети