Здолбунівські бібліотеки змінюються

І стають ще зручнішими, багатофункціональнішими, комфортнішими для відвідувачів. Традиційно юнацька бібліотека приготувала нову фотозону, а читацька зала, вже давно стала бажаним місцем для багатьох заходів. До бібліотеки проведена вода, каналізація, облаштовано сучасний санвузол, в чому безумовно велика заслуга молодого керівника Миколи Мокрика та за підтримки керівників культури та району.

Центральний бібліотечний офіс власними силами зробив більшим і зручнішим читацьку залу, яка теж пристосована до зустрічей із громадськістю, комп’ютерам відведено більш затишне місце.  Доречними виглядає і банер з туристичними об’єктами Здолбунівщини, буклетами про туристичні цікавинки краю. Ініціативи керівника Інни Миронюк, свідчать, що і тут бачать бібліотеку не лише місцем книговидачі.

Безумовно, не за горами об’єднання і громад району і району з іншими районами. Тому кожен соціальний об’єкт, який надає послуги буде в першу чергу аналізуватися на предмет доцільності існування, оптимізації витрат. І лише активна позиція, прагнення слідкувати і відгукуватись на потреби часу, задоволеність і потрібність для клієнтів є тією запорукою подальшого існування таких об’єктів, установ. І дуже правильно коли є розуміння і постійна робота над цим, а не просто волання про збереження, як це вже трапляється і не лише в нашому краї. Приємно спостерігати за тими змінами які відбуваються у здавалось би консервативній галузі бібліотечної справи в районі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети