Здолбунівська новорічна ялинка: тихо, на дорозі, але з вогниками

Тема новорічної ялинки завжди була цікава для здолбунівчан. І завжди супроводжувалася повною мовчанкою зі сторони міської влади. Як не як свято, в інших містах розповідають що за ялинка, звідки, урочисто запалюють вогні, проводять щось біля тої ялинки. Наприклад, цьогоріч у Шумську рекорд України організували, виклали ялинку з …круасанів) тим самим привернули увагу і до місцевого виробника і до новорічної теми.

У нас, воно якось, як нате вам і що хочте то і робіть. Комусь подобається ялинка ввечері, коли не приливлятися як ті вогники натягнуті, хтось в соцмережах вкотре обурюється і наводять приклади сусідських ялинок. От і ми пару покажемо із райцентрів сусідньої Тернопільщини. Ланівці, Гусятин, Збараж…можна продовжувати. Якось воно так стається, що той смак або є, або як не крути то памятник як на площі виходить. Не кажучи вже про різдвяні ярмарки біля ялинки, про те що вона знову втановлена на…дорозі, яку перекрили, про сам пан склепав дорожні знаки і відсутність інформації про об’їзд.

Щороку є слушні ідеї альтернатив. Щороку їх не чує і навіть не обговорює консервативне керівництво Здолбунівської міської ради. Он, цілий парк поруч тут тобі і ялинку на місці памятника встановити і поруч тимчасові намети – різдвяний ярмарок є де провести і на лавочках посидіти, дивлячись на ялинку і дорога вільна. Решта активно обговорювалися і раніше, починають з 2012 року на сайті ЗС, бажаючі можуть ці матеріали переглянути.

Що купляють в кого купляють щоб накинути на ту ялинку – теж швидше на чутки схоже ніж на офіційну інформацію, ми навіть вже цього року і спроб не робили дізнаватися, цифру в бюджеті контролюємо щоб не вискакували за рамки здорового глузду, а деталі залишаються деталями. Он, наприклад верхівку цьогоріч оновили, коштує 12 тисяч.

З наступаючим! Загадуйте правильні бажання на Новий рік)

Новорічна ялинка 2015: підсумки

Міська ялинка. Хто, як і за скільки робив свято місту.

Ялинка і бетон

Для чого місту зрізана ялинка?

Новорічна ялинка за 40 тисячВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети