Здолбунівська медицина має бути конкурентною – Владислав Сухляк

Попри те, що Владислав Сухляк нині не керівник місцевої лікарні, та свою позицію щодо розвитку медичної галузі обласний депутат і член колегії Здолбунівської РДА висловив під час сьогоднішнього засідання. Під час доповіді начальника фінансового управління Володимира Нечипорука, п.Владислав задав ряд запитань, суть яких зводилася до наступного:

  • Якщо в бюджеті району все гаразд, всі видатки покриваються і є кошти на розвиток, то чому б не підсилити медичну галузь, купуючи важливі і недешеві прилади для того щоб надавати якісні послуги мешканцям за місцем їх проживання. не за горами створення ОТГ, всі послуги, весь комфорт буде вимірюватися і буде оцінюватися жителями ефектинвість роботи  і проживання в таких ОТГ, то для чого віддавати гроші сусідам, Рівному, бо самі не в змозі надати такі послуги. Звичайні, для лікарень вторинного рівня. Сусідні Дубно, Гоща купують за 1,7-2,9 млн грн потрібне обладнання, а ми?

На гострий виступ депутата обласної ради відреагували і голова РДА і міський голова. Леонід Власюк зауважив, що зараз вивчається ситуація із першочерговими потребами в лікарні і пропозиції всі слушні будуть враховані, міський же голова сказав що питання ставиться не правильно і він хотів би чути скільки грошей в місто “завів” депутат, а  по суті заданого питання не став дискусувати.

Слід зазначити, що окрім Владислава Сухляка більше ніхто і питань і пропозицій з числа членів колегії не задавав, хоча сама суть колегії – це консультації і дорадництво. власне голова РДА наприкінці і зауважив, що чекає пропозиції про теми і формати, щоб засідання стали більш продуктивними і цікавими.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети