Здолбунівська лікарня отримала нового директора

Операція “бліцкріг” пройшла так як її напевне і задумували. Складові успіху:

  1. Ймовірно, гаряче бажання голови райради не продовжувати контракт з неугодним.
  2. Перенос сесії районної ради на півгодини раніше, щоб працівники лікарні і ті, хто збирався підтримати В.Сухляка не встигли на неї.
  3. Норми регламенту про голосування права на перерву.
  4. Необізнаність присутніх, що питання ВЖЕ розглядається.
  5. Слабка підготовка прихильників головлікаря до засідання.

Тепер детальніше. Як зазначив у своєму виступі депутат Олександр Колінько ” конкурсу як такого не було, є лише політична помста за державницьку позицію Владислава Сухляка“. І саме так цей фарс і виглядає, по іншому не назвеш. Перенос сесії, планової бюджетної сесії на півгодини раніше чим був мотивований, адже саме мотивованість – є підставою для переносу? Ми таких мотивів не бачимо крім одного – встигнути розглянути питання про легітимізацію нового керівника ЦРЛ без людей і навіть частини депутатів.

Депутати фракції ЄС та Самопоміч попросили перерву перед розглядом цього питання – їм у цьому відмовили. Головуючий Олег Дацюк поставив питання на голосування і колеги не підтримали, хоча в тому ж регламенті Здолбунівської районної ради ст.78 говорить:

За мотивованим зверненням уповноваженого представника зареєстрованої депутатської фракції /групи/ головуючий на засіданні може оголосити перерву в засіданні до 30 хвилин.

Про мотиви ніхто і не збирався питати?

Пошук інших регламентів місцевих рад видає наступні результати:

Канівськарайрада, Жовкварайрада

Ми не знайшли в жодному норми про ГОЛОСУВАННЯ права фракції на перерву. Диктатура якась чи що?

Коли питання почали розглядати по суті, на виступ наважився один лише…однопартієць О.Дацюка, решта чи то не схотіли чи не встигли, впевнені що присутні у залі не всі зрозуміли, що ВЖЕ ставиться на голосування питання про призначення нового керівника закладу. Люди, які вийшли із зали після представлення нового голови РДА одне в одного запитували “А що питання сьогодні не будуть розглядати?”. Звідси можна зробити припущення, що вони самі зголосилися прийти на сесію і не були готові до різних ньюансів та хитрощів законотворчої роботи у сесійній залі. Не було з ними власне і самого В.Сухляка, у якого в цей же день не менш важлива сесія Рівненської обласної ради та і судові позови щодо самої процедури обрання нового керівника закладу ним подані і вже розглядаються. І там є ще що багато цікаво дізнатися нам всім.

Маємо те що маємо. Впевнені це лише перша частина довгої історії.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети