Здолбуніврада звітує про чергові ремонти але без згадки про витрачені гроші

Традиційно рапортує про зроблене Здолбунівська міська рада на своїй сторінці у ФБ, проте традиційно ні слова про гроші (інколи можна побачити, але краще перевіряти все через сервіс публічних фінансів на Розумне місто.Здолбунів). Пробуємо доповнити картину платіжками для більшого розуміння масштабів робіт.

Обєкт 1. Працівниками ТзОВ “Іліон” завершено роботи по капітальному ремонту пішохідної доріжки по вулиці Шкільній, біля будинків №34-38. Загальна протяжність відремонтованої доріжки – 239 м.п., площа – 557 кв.м. Роботи виконано за кошти міського бюджету.

Гроші: 479,47 тисяч грн.  Грубо  1 погонний  метр  бруківки  = 2 тисячі гривень,або  860 грн 1м.кв

Обєкт 2. Працівниками КП “Здолбунівське” облаштовано нову автобусну зупинку по вулиці Івана Гончара, біля залізничного вокзалу. Павільйон придбано за кошти міського бюджету у ПП Флореску В.І. (Від ЗС: ще одна перед цим встановлена на вул.Шевченка)

Гроші: 72,5тисячі (ми так  розуміємо,  що  це за  дві, тому одна  36тисяч)

Обєкт 3 По вулиці Кармелюка введено в експлуатацію частину відремонтованого дорожнього покриття. В 2019 році по даній вулиці проведено перший етап капітального ремонту дорожнього покриття на відрізку від провулку Старицького до будинку №19, в 2020 році – від будинку №19 до будинку №35. Протяжність відремонтованого покриття становить 210 м.п., прилеглого провулку Дружби – 46 м.п., площа відремонтованої дороги становить 1690 кв.м. Вартість виконаних у 2020 році робіт – 1498 тис.грн. Роботи виконало ПрАТ ” Рівнеавтошляхбуд”.

Перевіряємо вартість через сервіс Розумне місто.Здолбунів: ціна 1 км, якщо перевести, такої ширини вулиці буде складати 5,8 млн.грин

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети