“Здолбунівкомуненергія” заборгувала Нафтогазу

динаміка заборгованості
Найбільше теплопостачальне підприємство області ТзОВ «Рівнетеплоенерго» боргує за газ 71 млн. грн. Окрім того, борг перед НАК «Нафтогаз України» мають КП «Дубнокомуненергія» (1,2 млн. грн.) та КП «Здолбунівкомуненергія» (2,1 млн. грн.).

Про це пише Рівне Вечірнє

Загалом борг теплопостачальних підприємств області складає більше 74 млн. грн. Рівненщина має середню заборгованість в межах України. Найбільший борг — на Донеччині та Дніпропетровщині, 4,2 та 3,2 млрд. грн., відповідно.

Втім, є області, які не мають взагалі боргу перед «Нафтогазом» — Вінницька, Закарпатська, Сумська та Київ. Сусідня Волинь має 26 млн. грн. боргу, Житомирщина — 256 млн. грн., Львівщина — 277 млн., Хмельниччина — 34 млн., а Тернопільщина — 36 млн. грн.

Загалом теплопостачальні підприємства країни винні НАК «Нафтогазу» — 12,7 млрд. грн.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети