Здолбунівчанина звільнили з посади головлікаря обласної лікарні

Ситуація щодо спалаху коронавірусу в обласній лікарні приправлена конфліктом останніх трьох днів через публікації та візити представників лікарні, завершилася сьогодні звільненням головлікаря Івана Зими. Преамбула розпорядження голови Рівненської обласної ради ще й долила олії у вогонь протистояння, через згадки порушень вже в частині проектно-кошторисних робіт у закладі. Сесія облради 5 червня в т.ч і через це розпорядження обіцяє бути гарячою..

Весь текст розпорядження розміщено на сайті Рівненської обласної ради: 

Розпорядження голови обласної ради

Оприлюднено 01-06-2020

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

(Сьоме скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

від 01 червня 2020 року                                                                                   №37

 

Про звільнення Зими І.Я.

 

Враховуючи лист (подання) Рівненської обласної державної адміністрації від 30.04.2020 №вих-3760/0/01-22/20, довідку розслідування випадків захворювання COVID-19 медпрацівників комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради від 23.04.2020, пояснення головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради Зими І.Я. від 27.05.2020 №930/01-13/20, звернення прокуратури Рівненської області від 23.04.2020 №05/2-338вих-20 та №05/2-339вих-20 щодо порушень комунальним підприємством «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради законодавства України при закупівлі робіт щодо виготовлення робочого проекту «Капітальний ремонт покрівлі «Головного корпусу» комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради по вул.Київська, 78-г в м.Рівне» та робіт щодо виготовлення проектної документації «Реконструкція будівель (даху, утеплення фасадів, часткова заміна вікон та дверей» благоустрій території комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради по вул.Київська, 78-г в м.Рівне», пояснення Зими І.Я. від 12.05.2020 №788/01-13/20, в якому головний лікар визнає про наявність вказаних порушень, керуючись контрактом від 01.04.2020 № 210, Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженим рішенням обласної ради  від 04.03.2014 №1142 зі змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №792, Кодексом законів про працю України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Достроково розірвати 01 червня 2020 року контракт з головним лікарем комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради Зимою І.Я.
  2. Звільнити 01 червня 2020 року Зиму Івана Ярославовича з посади головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради за порушення керівником вимог законодавства, неналежне виконання посадових обов’язків та умов контракту, а саме: підпункту 1 пункту 6 (організація належного виконання завдань, передбачених статутом, та укладених договорів про медичне обслуговування населення, пункти 6.8.1, 6.9.1 статуту підприємства); підпункту 3 пункту 6 контракту (організувати надання підприємством належного, доступного, кваліфікованого медичного обслуговування); підпункту 11 пункту 6 контракту (забезпечувати належне виконання вимог законодавства у сфері публічних закупівель); підпункту 12 пункту 6 контракту (забезпечувати дотримання підприємством вимог законодавства про охорону праці, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм і правил, створення належних умов праці); підпункту 18 пункту 6 контракту (вживати заходів до створення у кожному структурному підрозділі і на кожному робочому місці умов праці відповідно до вимог нормативно-правових актів і нормативних документів, а також забезпечувати додержання прав працівників, гарантованих законодавством про охорону праці); підпункту 23 пункту 6 контракту (невідкладно інформувати орган управління майном про участь підприємства у судових процесах з фінансових та майнових питань), на підставах, передбачених підпунктом 2 пункту 9 контракту (порушення керівником вимог законодавства та умов контракту), підпунктом 1 пункту 24 контракту (у разі систематичного невиконання керівником без поважних причин умов та обов’язків, визначених цим контрактом), та відповідно до пункту 8 статті 36 Кодексу законів про працю України.
  3. Виконання обов’язків головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради покласти на Ткача Віктора Олександровича – завідувача відділення гнійної хірургії та проктології цього підприємства.
  4.  Виконувачу обов’язків головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради Ткачу В.О. в установленому порядку забезпечити проведення розрахунку з Зимою І.Я. та видачу йому трудової книжки.
  5. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

 

Голова ради                                                         Олександр ДАНИЛЬЧУКВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети