Здолбунівчанин задав риторичне питання владі і друзям

getImage

Увага. Звертаюсь до всіх друзів і не тільки, прохання одне прочитати текст до кінця, та трохи задуматись ! Я не прагну посварити, спростувати посіяти паніку, зібрати лайки чи шквал коментарів під своїм дописом. Я хочу поділитися своїми думками. Інформацію яку я хочу навести нижче чомусь замовчується у моїй власній інформаційній стрічці від так званих правильних інформагентств.

Отже.

Всі події минулих місяців пройшли. Пам’ятаю, згадувати не буду, лише можливо наводитиму деякі порівняння. Також я та ви пам’ятаєте потужний дискут Яценюка, в якому він наголошував що у бюджеті колосальні проблеми, бла бла бла ля ля ля…. Що нам треба буде затягувати паски. Не їм, а нам !!!! Я от сьогодні хочу мати можливість задати пану Арсенію запитання – «доколи триватиме ваше покращення, щоб я знав скільки тих самих нових дірок робити у паскові ?». Також Арсеній та деякі урядовці наголосили про замороження зарплат, соц. виплат, пенсій… підняття в рази плати за постачання населенню тепла та природного газу, вартість закордонних ліків виросте майже на 80 %, проїзд у громадському транспорті також неодмінно здорощає…. це не повний перелік безглуздостей чи так званих непопулярних програм уряду. Гривня у стрімкому піке, пане Кубів (Голова Нацбанку) не реагує.

Чому, Кубів, не реагує? Кубів, банкір чи хто, чи Кубіву зараз не зовсім вигідно слухати людей ? Кубів зараз слухає та виконує вказівки нової вертикалі влади ? Всі ми з недавніх пір вивчили словосполучення – «конвертаційні центри». Так кількість або обороти цих конвертаційних центрів може лише збільшитись, про яку прозорість банківської сфери веде згадуваний мною не спеціаліст Кубів ? Сьогодні 11,04,2014 року 13:36 максимальне значення долару становить 13,7 грн. до Пасхи чи після Пасхи буде 20 грн.? Це нормально? Майдан повстав щоб вкрадені доларові заощадження влади, та олігархів лише збільшувались? Проста математика. Середня зарплата нехай 3000 грн. 3000/13,5 = 222 долара, ось стільки становитиме зарплата після. Свого часу я спромігся закрити доларову іпотеку. А що робити тим у кого договір був підписаних на 20 років та тим хто дострокове погашення навіть у снах хороших не бачить ? Що робити тим хто брав банківську позику та купував нерухомість по курсу 1 долар 5,05 грн ?

 Кулявлоб – порадь, що тим людям робити? Теперішня влада із Нацбанком за два місяця спромоглася так обвалити економіку як цього не змога зробити влада Азірова, партія ригів на чолі з Януковичем. Для тих кому завжди було важко з математикою – пів року тому за одні і ті самі гроші можна було купити два гаджети приміром – планшет, та смартфон, нині лише щось одне. Годі сподіватись що вітчизняні товари чи продукція прийде кінець варто заздалегідь подумати про своє закриття, середній бізнес також штормитиме, виживуть та процвітатимуть, великі компанії монополії. Так багато зараз не здатні сприйняти та проковтнути цю інформацію коли ми переживаємо такі історичні поді, коли відчуття патріотизму, державної єдності зараз стоять на першому місці. Героям Слава так звичайно, ми знаємо та будемо пам’ятати всіх наших героїв. Слава Україні ! Сала Україні ?

Влада ПРИСЛУХАЙСЯ, люди, друзі,  ЗАДУМАЙТЕСЬ !!!

Олександр Процьproc

Від ЗС: Це вже другий матеріал цього автора, надісланий через форму скайп-чату Здолбунова. ЗС не обов’язково має поділяти чи підтримувати думку автора, тому що ЗС-це народна платформа і кожен має право на свою думку проте з врахуванням базових  журналістських стандартів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети