Здолбунівчанин у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»

Настільний теніс19 березня 2016 року в місті Рівне в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбулися змагання з настільного тенісу у програмі обласної Спартакіади серед дітей з особливими потребами Рівненської області, як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» .
Змагання проходили серед юнаків та дівчат у вікових групах: старша вікова група – 2001 – 2002 роки народження, молодша вікова група – 2003 – 2005 роки народження. В змаганнях прийняли участь 51 дитина-інвалід різних нозологій з Костопільського, Гощанського, Здолбунівського, Рівненського районів, міста Рівне, КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів», КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів».
У віковій групі 2001-2002 р.н. виступав здолбунівчанин, вихованець підліткового клубу за місцем проживання «Повір у себе» Тимофій Грабік, який у підсумку змагань посів ІІ місце.
Паралельно з цими змаганнями відбувся чемпіонат Рівненської області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами слуху. У даних змаганнях взяли участь 93 спортсмени.
Наш здолбунівський спортсмен Дмитро Грабінов у цих змаганнях в своїй групі показав 9 результат.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших спортивних злетів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети