Здолбунівчанин у “Школі локальної демократії”

vsi-dobrodelisti«10-15 серпня в Кам’янець-Подільському для громадських активістів з різних куточків України відбувся другий семінар «Демократія для людей»  в межах проекту “Школа локальної демократії”  Центру АХАЛАР (Україна) та  Človek v ohrození (Словаччина).

Проект спрямований на підтримку локальної демократії, реформи самоуправління та  розвиток місцевих громад в Україні. Його підхід ґрунтується на розвитку комунікації та взаємодії структур місцевого самоврядування, бізнесу, неурядових організацій і локальних ЗМІ. »

Приємно, що серед учасників такого масштабного та серйозного заходу є і здолбунівчанин, співкоординатор Волонтерського руху Здолбунівщини – Орлов Андрій, який бере участь у даній програмі вдруге.на горі

Особисті враження Андрія: ««Школа Локальної Демократії» – програма, яка допомагає людям реалізувати їх ідеї. Схожу історію планую і для себе. Я включно і з усіма іншими мешканцями нашого Здолбунова хочу бачити місто чистим, гарним та привітним для усіх! Проект «Громадський Патруль» , я сподіваюсь, дасть змогу якщо не зробити це все в повній мірі, то хоч наблизити порядок і контроль у сфері благоустрою та головне змінити ставлення людей до свого міста. Проте без участі самих здолбунівчан, активних мешканців важко розраховувати на грандіозні зміни, тому буду радий бачити однодумців у рідному місті. Успіхів нам!»

За повідомленням АХАЛАРВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети