Здолбунівчанин рекомендує ФФУ відкрити відкрити справу по матчу “Дніпро” – “Волинь”.

lashenkov_SГалас навколо вівторкового поєдинку в Дніпропетровську набирає обертів. Своєю думкою про гру “Дніпро” – “Волинь” поділився відома в українському футболі людина – здолбунівчанин Сергій Лащенков. 

Повідомляє Телеграф

Сергій, давно про вас нічого не чути. Чим займаєтеся після того, як отримали дискваліфікацію на п’ять років?

Нічим . Своїми діями Федерація футболу , нічого так і не довівши, просто відібрала у мене шматок хліба. Хай краще звернуть увагу на вчорашню гру “Дніпро” – “Волинь”. Якщо вони такі матчі будуть пропускати повз своєї уваги , то – вибачте мене.

Які матчі?

Я можу однозначно сказати, що там, на мій погляд, реально був “злив ” матчу. Якщо футбольні органи цього не бачать, то незрозуміло, куди вони взагалі дивляться. І якщо в моєму випадку, коли не було нічого доведено, було прийнято рішення про дискваліфікацію, то тут можна навіть не обтяжувати себе і просто переглянути матч: це був чистий “злив”.

“Волинь”, на ваш погляд, з самого початку матчу грала в піддавки?

Ні, це сталося вже після того, як ” Волинь” забила. І тоді її гравцям вже довелося щось робити. Після 0:1 влаштувати такий цирк і перетворити його на 5:1 – це, вибачте, смішно. Вся команда прекрасно знала, що потрібно робити. “Волинь” швидко перетворилася незрозуміло в що і “зробила” результат. Луцька команда завжди давала бій, її гравці були єдині, завжди заряджені на боротьбу. А вчора після забитого м’яча їх неначе підмінили .

Ви вважаєте , що Федерація футболу України повинна звернути на цей матч свою пильну увагу?

100 %. Це реально був договірний матч. Ті, хто розбирається у футболі, повинні були бачити, що матч проходив без спортивної боротьби.

Думаєте , ФФУ в її нинішньому стані здатна ” звертати увагу ” ?

Те, що зараз коїться … Я не знаю, чи здатні вони щось робити чи ні. Якщо н , то нехай звернуться до Ігоря Кочетова і його комфортної впевненості. Той дуже добре у всьому розбирається. Якщо вони свого часу розглядали питання про гру “Металіст” – “Карпати”, де приймалося рішення, що грунтується не на доказах, а на комфортній впевненості, то я б порадив ФФУ бути послідовним і відкрити справу по матчу “Дніпро” – “Волинь”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети