Здолбунівчанин прийняв участь у львівському тренінгу з розвитку комунікаційних технологій

тренінг у Львові22 липня у Львові відбувся семінар-тренінг «Розвиток нових комунікаційних технологій у діяльності громадських інформаційних центрів надання адміністративних послуг» в рамках проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькiй, Закарпатськiй, Львівськiй та Рівненськiй областях – II етап».

Учасниками заходу були ІТ-фахівці з Вінницької та Рівненської областей – (представники організацій-переможців конкурсу проекту), які надалі забезпечать модернізацію сайтів чи блогів своїх організацій, інформаційний обмін, наповнення сайтів інформацією про послуги електронного урядування як адміністративного, так і іншого характеру та порядок їх отримання тощо. Від здолбунівсього інтернет-середовища, зокрема порталу Здолбунів CITY, у заході взяв участь Дмитро Хомицький.

lviv training

Дмитро Хомицький і колеги по тренінгу

Основними завданнями семінару-тренінгу були підвищення кваліфікації та отримання практичних навичок учасників проекту з питань розробки, налаштування та модернізації сайтів/блогів своїх організацій шляхом створення розділу з інформацією про послуги в сфері е-урядування; інформаційне наповнення веб-ресурсу; робота в соціальних мережах.

Також в рамках семінару відбулося обговорення спільних продуктів проекту: створення регіонального порталу «E-posluga»розробка буклетів для промоції роботи «Громадських інформаційних центрів надання адміністративних послуг»підготовки до друку збірника методичних порад з питань «Е-урядування» на основі матеріалів проекту.олександр софій

Виступає Олександр Софій

Серед тренерів семінару були, зокрема, координатор проектів ГО «Європейський діалог» Олександр Софій, який нещодавно був із візитом у Здолбунові, де розповідав про проект на зустрічі у районній раді, директор департаменту інформатизації мерії Любліна Гжегож Хуніч  (Польща) розповів про досвід м. Люблін у розбудові системи електронного управління містом з метою підвищення ефективності роботи міської адміністрації, зростання рівня безпеки та комунікації з мешканцями міста,  спрощення доступу до якісних публічних послуг тощо.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети