Здолбунівчанин приймає участь у Майстерні Європейської політики

Бондарчук ЛьвівАктивіст ЗЕОНу та ГМ ОПОРА Анатолій Бондарчук (третій ліворуч) успішно закінчив другий модуль навчання у майстерні європейської політики, яка організована Інститутом політичної освіти.

Метою проекту є створення про-європейської мережі з числа нової хвилі перспективних політичних діячів та активістів, яка впливатиме на місцеву, регіональну та державну політику через сприяння європейській інтеграції та генерування синергії зусиль українських учасників та європейської спільноти.Бондарчук в ІПО Львів

Другий модуль відбувався у Брюховичах на Львівщині. Ось як прокоментував свою участь у майстерні сам Анатолій:

Під час другого етапу Майстерні ми мали цікаві тренінги про мистецтво публічного виступу та про комунікації з чиновниками. Також були цікаві та змістовні зустрічі з політологом, головним редактором та засновником Незалежного культурологічного журналі «Ї» Тарасом Возняком та міським головою Львова, лідером об’єднання «Самопоміч» Андрієм Садовим. З першим розмова була про геополітичні причини російської агресії, з другим про – успішний досвід управління містом. Окрім цього, основна увага під час навчання були виділена презентації проектів, які кожен учасник майстерні має обов’язково реалізувати. І в цьому цінність проекту. Ми не просто слухаємо лекції, а керуючись отриманими новими знаннями маємо реалізувати власний проект. На даному етапі, ми презентували проміжні результати реалізації власних проектів. У рамках свого, я планую внести зміни до регламенту Рівненської міської ради і цим самими сприяти підвищення рівня її публічності.

 Попереду європейські стажування та реалізація власних проектів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети