Здолбунівчанин повернувся з медіа-школи

медіа школа у Києві (2)
29-31 січня переможець конкурсу із журналістики на тему «Свобода. Демократія. Зміни» Андрій Орлов відвідав медіа-школу в м.Києві. Метою поїздки було навчитися основам журналістики, адже учасниками були молоді люди 14-17 років. Організаторами виступили організація «MyMedia»  та ВБФ «Академія Української Преси».медіа школа у Києві (3)

28 учасників 3 дні слухали менторів, набиралися досвіду та писали статті. Ось що розповідає про творчий уїк-енд сам Андрій:  “Усі дуже привітні та дружелюбні. Найбільше сподобалося те, що всюди панує демократія: захотів поспати – спи, їсти – то їж, головне, щоб робота була виконана в термін. Офіс просто шикарний, швидше нагадує приватні апартаменти. Харчування та проживання теж на дуже високому рівні. До кого не звернися, усі компетентні у своїх питаннях, отож кожен знав, що він робить. 31 січня провели ніч у музеї імені Івана Гончара  – це був перший досвід сліповеру підлітків в Україні взагалі.

Враження залишилися просто фантастичні!!! Дякую усім!”

ВІДЕО

медіа школа у Києві (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети