Здолбунівчанин потрапив до книги “Дао активності”

книга Ахалара (2)У 2014-2015 роках Здолбунівщина знову відправила одного із громадських активістів на програму «Локальна Демократія», яку щорічно проводить Центр Гуманітарних Технологій «Ахалар». На цей раз представником району та і області загалом був Андрій Орлов.

Після пройденої серії тренінгів та семінарів лідери Центру оголосили про те, що готується випуск книги «ДАО Активності», в якій будуть зібрані найкращі історії про тих, хто дійсно готовий щось робити для свого населеного пункту та людей, які там проживають.

Приємно, що на 113-й сторінці книги можна побачити знайоме обличчя  та прочитати приємний відгук про здолбунівчанина та роботу волонтерів.книга Ахалара (3)

Коментар від Андрія Орлова: «Мені дуже приємно, що моя праця помічена. Я справді намагався, намагаюся і намагатимуся робити усе від мене залежне задля покращення місця, де я мешкаю. І це зовсім не егоїзм, адже краще від цього стане значній кількості людей, а зараз – це одна із головних умов міцності нації. Окрема подяка «Ахалару» за величезну сторінку у книзі мого життя, за безліч знань, які я мав змогу отримати, за стажування та нові знайомства. Обов’язково хотів би побувати на програмі від цього Центру ще раз!»книга Ахалара (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети