Здолбунівчанин побував у знаменитому швейцарському ЦЕРНі

20_CERN

Майже тиждень учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  Степанюк Олександр у складі 12 найталановитіших українських школярів, які готували наукові роботи у відділеннях технічних, комп’ютерних наук, фізики й астрономії, перебував у Європейській організації ядерних досліджень (ЦЕРН), що у Швейцарії.

 ctepanuk ctepanuk_2

    Проведення такої наукової школи з фізики Національним центром «Мала академія наук України» спільно з ЦЕРНом  було спрямоване на навчання й розвиток здібностей школярів. Зокрема МАНівці дізналися про перспективи досліджень у фізиці високих енергій, відвідали наукові центри й лабораторії ЦЕРНу, заняття з провідними науковцями центру та викладачами Женевського університету.

джерелоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети