Здолбунівчанин ознайомився із досвідом сумських НГО

Бондарчук у сумах (2)5 громадських активістів мали можливість взяти участь у конференції для ГО, а також познайомитись з роботою організацій та державних установ, що працюють з громадськими організаціями. Сумський обласний комітет молодіжних організацій виступив як місцевий координатор заходу у співпраці з  Фондом Освіта для Демократії (Варшава, Польща), Громадським Сектором Євромайдану, Мережею «Громадські Ініціативи України» та Товариством Лева (Львів) в рамках проекту «Виклики після Євромайдану – громадський сектор у дії» котрий реалізується за підтримки Фонду Міжнародної Солідарності (SolidarityFund.PL). Подібні проекти реалізуються в жовтні 2014 року ще в таких містах: Львів, Рівне та Херсон.

Мета: познайомити учасників навчальних візитів з досвідом та здобутками неурядових організацій, неформалізованих ініціатив, органів місцевого самоврядування та медіа організацій для знайомства з найбільш успішними ініціативами, мультиплікації успішних ініціатив, започаткування співпраці та ініціювання спільної діяльності в майбутньому.

Тривалість кожного навчального візиту — 5 днів.

Участь у візиті взяли 5 представників Рівненської, Волинської, Черкаської та Харківської областей, а саме: м.Луцьк. м.Острог, м.Здолбунів, м.Черкаси, м.Харків. Список учасників з переліком організацій додається.

Зі Здолбунова участь прийняв активіст НГО “ЗЕОН” та ГМ “ОПОРА” Анатолій Бондарчук (крайній ліворуч)Бондарчук у сумах (1)

До програми стажування було включено конференцію СОКМО «Проблеми громади – спільні шляхи вирішення», яка тривала протягом 2-х днів, а з  6 по 8 жовтня учасники зустрічались з представниками ГО Сумщини, державними службовцями в установах, що працюють з громадськими організаціями.

Окрім офіційної частини заходу для учасників теж було проведено цікаву екскурсію містом, проведений театр імпровізацій.

Організації, що приймали учасників візиту  отримали заряд позитивної енергії для подальшої роботи, нові контакти та партнерів у інших областях України.

А тим часом є НОВА МОЖЛИВІСТЬ відвідати Суми.

Дата 12-16 листопада м.Суми.

Мета: познайомити учасників навчальних візитів з досвідом та здобутками неурядових організацій, неформалізованих ініціатив, органів місцевого самоврядування та медіа організацій для знайомства з найбільш успішними ініціативами, мультиплікації успішних ініціатив, започаткування співпраці та ініціювання спільної діяльності в майбутньому.

Тривалість кожного навчального візиту — 5 днів.

Навчальні візити відбуватимуться у форматі коротких (1,5 — 2,5 годинних) зустрічей з представниками місцевих організацій, відвіданням офісів цих організацій, знайомство з досвідом організацій, участі в подіях, які проводитимуть місцеві організації. Також, передбачається щонайменше одна публічна подія за участю членів навчального візиту, на яку будуть запрошені місцеві активісти та представники організацій міста та області, в якому перебуватимуть учасники візиту.

Взяти участь у візиті можна заповнивши анкету  http://goo.gl/ASWpSOдо 18.00 7 листопада 2014 р.

Про попередній візит можна почитати тут: http://goo.gl/5a2WbH.

За більш детальною інформацією можна звернутися за тел.: +380957312988, +380930624792, e-mail:luchaninova.natalka@gmail.com (Лучанінова Наталка), +380957619103Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети