Здолбунівчанин очолив ОВК№155

Центральна виборча комісія шляхом жеребкування сформувала склад окружних виборчих комісій України на позачергових виборах Президента України.

Повідомляє ОПОРА

Як стало відомо, розподіл представників кандидатів по окружних комісіях Рівненщини виглядатиме наступним чином:

ОВК №154 (центр – м. Рівне):

Голова комісії – Котвицька Наталія Степанівна, 1978 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю.

Заступник голови комісії – Ващук Євгеній Федорович, 1984 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П.

Секретар комісії – Заборовська Юлія Костянтинівна, 1982 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г.

ОВК №155 (центр – смт. Гоща):

Голова комісії – Кондрачук Сергій Юрійович, 1986 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Заступник голови комісії – Дацюк Олена Андріївна, 1964 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Секретар комісії – Калюжний Юрій Миколайович, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В.

ОВК №156 (центр – м. Дубно):

Голова комісії – Мороз Галина Миколаївна, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Заступник голови комісії – Шах Людмила Степанівна, 1981 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю.

Секретар комісії – Кручок Пилип Лук’янович, 1945 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

ОВК №157 (центр – м. Дубровиця):

Голова комісії – Береговий Ігор Едуардович, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н.

Заступник голови комісії – Петрушин Антон Анатолійович, 1988 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р.

Секретар комісії – Таборовець Євгенія Миколаївна, 1952 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І.

ОВК №158 (центр – м. Сарни):

Голова комісії – Головін Ярослав Володимирович, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Заступник голови комісії – Новак Людмила Іванівна, 1973 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я.

Секретар комісії – Шкільова Жанна Валентинівна, 1955 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети