Здолбунівчанин не полінувався перевірити наявність усіх 140 сайтів, про які звітувала ОДА

rozovi okulary– У понад 5 разів зросла кількість дитсадків, які створили власні веб-сайти, прозвітували заступникові голови облдержадміністрації Олексію Губанову, – повідомляє місцевий телеканал Рівне1. – Якщо на кінець навчального року їх було 27, то нині інтернет-ресурси вже діють у 140 дитячих садочках Рівненщини.

– Таку ж динаміку необхідно тримати й надалі, – акцентував Олексій Губанов. – Адже від цього залежить запровадження електронної реєстрації дітей у дошкільні заклади. Це вимога часу та зручність для батьків, які зможуть обрати дитсадок та записати до нього свого малюка, не виходячи з дому – за допомогою Інтернет-мережі,  – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

Окрім того, система дасть змогу прогнозувати наповнюваність дитсадків, контролювати черги, а ще планувати необхідність створення додаткових місць.

Здолбунівчанин, сео-спеціаліст і любитель Інтернету Дмитро Світодар задався собі запитанням: “Оце так прогрес, чи насправді є ці сайти?”. І почав перевіряти день за днем, район за районом, садочок за садочком. Повний звіт можна переглянути тут, але його підсумки вражають:

Як ми бачимо з результатів мого дослідження:

prypyskaКількість сайтів дитячих садочків Рівненщини зросла з 16 до 17 сайтів (+6%) (замість 27 до 140) на кінець навчального року (2012-2013) і на початок (2013-2014) відповідно.

Зараз реальна кількість сайтів садочків Рівненської області – 17, проти 140 за даними освітян.

Садочки з 8 районів і 1 міста Рівненщини взагалі не мають своїх сайтів.

Отже, інформація про феноменальні успіхи в створенні сайтів освітянами не відповідає дійсності.

Можливо, освітяни мали на увазі не кількість сайтів, а кількість e-mail дитячих садочків Рівненщини, але в процесі пошуку, я помітив що навіть електронні адреси були хіба що тільки у закладів районних міст і смт.”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети