Здолбунівчанин на одній із найбільших медіа подій країни

Андрій Орлов28 – 30 травня 2015 року, у м. Львів відбудеться одна із наймасштабніших подій країни у сфері журналістики – ІІІ Львівський Міжнародний Медіафорум Журналістики.

За словами організаторів цього року вони очікують близько 500 учасників, 55 спікерів із 10 країн світу та багато корисної інформації. Учасниками могли стати ті, хто або попередньо проходив відбір або має певні заслуги чи потенціал для участі у даному форумі. Як правило найчастішими гостями таких подій стають журналісти, експерти, громадські діячі, блогери, студенти тощо. Разом із кращими людьми у своїй справі учасники отримуватимуть неоціненний досвід та формуватимуть нові ідеї для розвитку журналістику на теренах власної держави і громади.

Одним із таких щасливчиків став Орлов Андрій. Вже у вівторок він прибуває до Львова щоб перейняти нові знання та отримати кращі практики від провідних експертів України та інших  держав..

Детальна інформація на офіційному сайті Форуму – http://lvivmediaforum.com/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети