Здолбунівчанин на форумі від UNICEF

на форумі юнісеф19 листопада у місті Києві був проведений форум від ЮНІСЕФ на тему «Справедливість для кожної дитини». Приємно, що для участі у таких заходах був запрошений і здолбунівчанин – Андрій Орлов.

Ось невеликий коментар від учасника:

«Я їхав із думкою та сподіваннями на те, що цей захід допоможе зробити Україні хоч невеликий, але крок до успішного майбутнього. Зважаючи на активність учасників та спікерів, цей крок став набагато більшим ніж очікувалося.

Насичена програма, цікаві тренінги, презентація 2 нових проектів…Ну є ж у нас в країні що показувати, слухати та презентувати! Проект #IMAGINE за участі лідера гурту Бумбокс Андрія Хливнюка та гурту Pianoбой Дмитра Шурова, система враховування думки молоді – UReport, послом якої є Девід Бекхем. Це надзвичайно круті та цікаві речі. Шкода, щоб про це дізнатися потрібно або читати новини постійно, або відвідувати подібні форуми.Андрій і Хливнюк

Стосовно результатів: робота була продуктивною і вже ввечері того ж дня був презентований загальний заклик до дій, який у вигляді електронних петицій був відправлений Президенту Україну. Залишилося набрати 25 000 голосів! Допоможете? https://petition.president.gov.ua/petition/17522

Сподіваємося, що петицію таки буде розглянуто і неодмінно прийнято до уваги!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети