Здолбунівчанин їде на міжнародну олімпіаду з географії в Японію!

Учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Кіпранишин Максим представлятиме збірну України на Міжнародній олімпіаді з географії (наук про Землю), що відбудеться в серпні у Японії.

Це право здолбунівський школяр виборов за результатами ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, що проходила в м. Суми та конкурсних  відбірково – тренувальних зборів, що днями завершилися у Києві.

Міжнародна олімпіада з наук про Землю сприяє підвищенню престижу освіти у галузі природознавства, популяризує ідеї сталого розвитку і раціонального природокористування, допомагає розкрити таланти серед учнівської молоді, що цікавиться вивченням дисциплін про землю.

Міжнародна олімпіада складається з двох частин. Першою і головною є власне конкурс з природознавчих дисциплін, що складається з трьох блоків: геологія, метеорологія та гідрологія, астрономія. Конкурс складається з теоретичних тестів та практичних завдань.

Нагадаємо, що у 2011 році учень Сарненської гімназії Бутило Денис у подібних змаганнях, що проходили в Модені (Італія) здобув для України бронзову медаль.

Сподіваємося, що і цей  рік  також стане успішним для Кіпранишина Максима – талановитого знавця географії  з Рівненщини.

 Юрій Лис, методист кабінету природничо-математичних предметів Рівненського ОІППО

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети