Здолбунівчани здобули призові місця на конкурсі спортивної фотографії

конкурс фото1 червня 2015 року, у День захисту дітей, розпочався конкурс спортивної фотографії «Олімпійське літо» і закінчився він 1 вересня 2015 року, саме у День Знань. Організатором цього щорічного конкурсу був обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх». Конкурс започаткували з метою популяризації та розвитку спорту за допомогою творчості, а саме фотографії. Поєднання двох таких стихій як спорт та творчість зацікавить населення приєднатись до активного способу життя. Головні герої фотографій випромінюють активність, азарт, бажання долати перешкоди. А що найголовніше – жагу до життя! Усім учасникам конкурсу, що відсилали свої фотороботи, вдалось передати яскравість цих емоції. Та серед 750 робіт було відібрано фото 34 учасників, яким це вдалось найкраще. Їх було поділено на категорії: «Фотограф-професіонал», «Фотограф-аматор» та «Діти», кожна з яких мала ще 4-5 номінацій.
конкурс фото
конкурс фото
Здолбунівчани теж здобули призові місця у категорії «Фотограф-аматор». Отож, у номінації «Мить тріумфу» Михайло Шибунька отримав третє місце, а друге місце у цій самій номінації здобув Андрій Єфімов. У номінації «Активне дозвілля» друге місце отримала Надія Самчук, а перше місце дісталось Миколі Орлову. Вітаємо наших земляків із перемогами, та бажаємо не втрачати творчої «хватки» яскравих моментів!
конкурс фото

конкурс фотоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети