. Здолбунівчани збиратимуть список достойників очолити РДА | Здолбунів City

Здолбунівчани збиратимуть список достойників очолити РДА

topЄ така ініціатива: за два тижні Здолбунівщина має отримати нового голову адміністрації, заступників. Тривають консультації,перемовини. Давайте допоможемо списком людей, які на вашу думку є патріотами, порядними професіоналами своєї справи (державне управління, економіка, гуманітарна сфера). Висунення кандидатур за принципом “а я його знаю, він нормальний хлопець” або “це мій кум, сват, брат” або “його більше всіх чув, бачив” ну підходять:) За день -два зберемо тут всіх претендентів, виберемо п’ятірку, наприклад, найбільш рейтингових, виставимо їх на голосування тут же. І нехай голова ОДА побачить пропозиції жителів Здолбунівського району.

Висовувати кандидатів (прізвище, посада, в ідеалі ще і пару слів чому саме його висовуєте) можна як тут у коментарях так і у групі ЗС ВК. Голосування розпочнемо у понеділок тут і у групі, хто з інших сайтів району захоче імпортувати опитування, щоб у ньому прийняло більше учасників – будь-ласка готові до співпраці.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • ПП Ваня

  спробую

 • Askander Lopatenko

  А оно вам надо… это РДА??? Кишлак занюханный… меньше паразитов, больше денег!

 • sergey 65525

  Я переконаний,на посаду голови РДА -Лиморенко Ю.П.!З відповідною освітою, чесний, принциповий, відданий своїм політичним вподобанням, перевірений роками роботи в управлінні на посаді зама голови РДА, відповідальний, перспективний молодий професіонал!
  Без вагань на посаду заступника з гуманітарних питань- Кравчук О.М.-вчитель математики Уїздецької ЗОШ .Екс. директор школи, людина нової формації, прекрасний спеціаліст, відповідальна, принципова, порядна і добросовісна у виконанні управлінських рішень!

 • Микола

  Лимаренко Ю.П. і Кравчук О.М., дійсне відповідальні і знаючі справу особистості…

 • Катя Шостак

  На мою думку якщо взяти кандидатури які зараз найбільше обговорюються Ніколіна, Кондрачук, Лимаренко, то погоджуюсь з попердниками по коментарях, Лимаренко найбільше достойний, тому що Кондрачук занадто неврівноважений і емоційний хлопець, а на даній посаді потрібна людина, яка буде керувати головою, а не думками, а Ніколіна вже була і думаю та надіюсь що Лимаренко краще справиться, сказати що багато вона зробила для району не можна. Вибачте за позицію, якщо можливо образила даних кандидатур, проте це моя особиста думка. Проте новому голові потрібно взяти приклад з Ніколіної в тому, що вона повністю змінила працівників і поставила своїх людей, проте до цього віднестися серйозно. в адміністрації є люди, які дійсно знають свою роботу. От Щавінського з тої сфери в якій він є на мою думку я б не змінювала, він ідеально знаю свою роботу і по партійності своя людина. Тому що хто б що не говорив, що на партійність не потрібно звертати увагу, ясно що всі будуть братися саме так і регілнали при жодній посаді не будуть. Тому потрібно дивитися правді в очі. Читаючи деякі статті погоджуюсь з автором, що деякі справи самооборони чи активістів не є логічними чи завершенимим. Валите ви цей януковича лад – валіть повністю. Чому ви заставили написати заяву члена партії регіонів – Федорука, прихильника партії – Корилкевича, ну Сидорня сам пішов на пенсії, а не завершуєте свої справи не засталяючи писати заяву на звільнення також члена партії регіонів Батрону – керівника апарату, не знаю що сказати щодо Щавінського нещодавно призначений, не дуже досвідчена на якій він стороні, проте дядько розумний. Якщо звільняти то всіх, а не почали і не закінчили. Це ж не людина попередньо з серйозних посад, який з неї спеціаліст великий, тимпаче по словах працівників це просто ходячий сміх. Що про неї лише не чути і боїться аби не звільнили, не знає кому і з ким спілкуватися з своїх колег, і накази видає, що всі з них сміються, і за любовніка (не хочеться переходити на особистості, бо всі знають цю людину, проте якщо пішла на керівну посаду, то хоч би справи нечисті закінчила, ЖАХ)…. нащо вам з такою репутацією людина? поставте нарешті достойних людей які знають свою справу таких є дуже багато! І якщо починаєте справу – закінчуйте, а не лишаєте на пів справи!!!!!!!! От хто б навів в апараті порядок – то це Ніколіна – всі думаю будуть ходити струнко і робити свою роботу а не по кабінетах чай пити. От на цій посаді вона б мені здається показала себе дуже достойно. Типмаче також людина з досвідом саме в даній сфері, що є дуже важливо!

  • Сергій Кондрачук

   Дозволю собі продублювати те, що написав 6 березня на своїй сторінці у ФБ. Дослівно:

   “Сьогодні на одному із Здолбунівських сайтів з”явилася інформація про те, що наразі я єдиний претендент на посаду голови Здолбунівської РДА і мені варто дати шанс. Впродовж дня я отримав декілька дзвінків із зазначеного питання. Офіційно повідомляю, що моя позиція висловлена в одноголосно схваленій резолюції установчих зборів Здолбунівської сотні самооборони, де чорним по білому говориться: ” ми заявляємо, що є неполітичною організацією. Ми не підтримуємо жодну з партій, нас не цікавлять посади та титули. Наша мета – моніторинг та контроль влади.” А тому на жодну з посад в районі я не претендую.
   Крім того, свою позицію щодо призначення голови РДА я висловив на вчорашній президії райради, рішення якої вже направлено Рибачку та Турчинову: бажано декілька претендентів; обов”язково – погодження сесії райради та громадськості. В противному випадку, незалежно від прізвища призначеного голови РДА, я хочу бути першим, хто прийде до нього на прийом (разом з декількома сотнями однодумців), щоб нагадати, що його кабінет на третьому поверсі. Прозорість, прозорість та ще раз прозорість – шановний уряде народної довіри.
   Слава Україні!”

   Останні 3 місяці мене справді дуже виснажили, в першу чергу морально. Тому я хочу трохи перепочити, осягнути те, що сталось, переосмислити те, де я був і що могло статись. Потрібна пауза. Пауза – перед новим ривком!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама