Здолбунівчани вже записуються у добровольці

vijskomat_1Ранок 03 березня для когось почався кавою, а для когось відвіданням військового комісаріату. Не чекаючи ні рішень ВРУ, ні повісток, а просто так, за покликом десяток здолбунівчан з самого ранку вже вишикувались у чергу на запис добровольцями. Поки очікували чергового, обмінялися думками. Обговорили останні почуті події в Криму, розмови із родичами, які проживають в східних і південних регіонах країни.vijskomat_2

Ось вийшов перший молодий чоловік, років 27, з дверей військомату попри те, що на них висить повідомлення про те, що прийомний день вівторок і четвер. Він повідомив, що в першу чергу записують тих, хто проходив дійсну військову строкову службу і знаходиться нині у запасі.vijskomat_3

Тут вже підійшов і один із працівників військомату, який повідомив, що наказу на мобілізацію немає, тому тільки штат самого комісаріату доукомплектовується і вже третій день працює у посиленому режимі. Звіряються й уточнюються списки потенційних резервістів. Тому, якщо хтось зараз і прийшов до них, то якраз є можливість свої дані уточнити, надати актуальні контакти. Що всі і зробили. Процедура дуже проста. У військоматі одразу при вході праворуч є вивіска «Запис добровольців», там звіряють дані з військового квитка, записують військову спеціальність, номер мобільного телефону. Це і все. Далі можна йти додому й чекати. В разі потреби з вами зв’яжуться.

vijskomat_4

Також відповідне рішення було прийняте Здолбунівською районною радою:

У К Р А Ї Н А

ЗДОЛБУНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(шосте скликання)
Р І Ш Е Н Н Я ПРЕЗИДІЇ
від 03 березня 2014 року                №15

Про створення Координаційного штабу 
при Здолбунівській районній раді у зв’язку з
загрозою порушення миру та безпеки в країні

 

Відповідно до рішення Здолбунівської районної ради від 21.02.2014р. №638 «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні», керуючись рішенням президії Рівненської обласної ради від 2 березня 2014р. № 57 «Про створення Координаційного штабу при Рівненській обласній раді у зв’язку з загрозою порушення миру та безпеки в області», президія районної ради
в и р і ш и л а:
1. Взяти до відома інформацію військового комісара Здолбунівського районного військового комісаріату Ємченка О.П., начальника РВ УМВС України в Рівненській області Панасюка О.О., начальника міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області Іванюка Ю.М. щодо ситуації, яка склалась у зв’язку з загрозою порушення миру та безпеки в країні.
2. Створити Координаційний штаб при Здолбунівській районній раді з числа керівників правоохоронних органів, силових структур, МНС в районі, представників політичних партій, громадських організацій під керівництвом голови районної ради Тимощука В.О. з метою забезпечення постійної координації спільних дій для захисту суверенітету та територіальної цілісності України (м. Здолбунів, вул. Грушевського,14, кімната депутата районної ради).
3. Повідомити мешканцям району, що облік осіб, які готові до захисту суверенітету і територіальної цілісності України, здійснюється виключно лише районним військовим комісаріатом.
4. Звернутись до засобів масової інформації на території району з проханням не поширювати неперевірену інформацію, яка може спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної ситуації в Україні.
5. Закликати політиків та громадських активістів утриматися від висловлювань, які можуть спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної ситуації в Україні.
6. Здолбунівській центральній районній лікарні, комунальному закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», управлінню соціального захисту райдержадміністрації бути готовими до надання необхідної медичної допомоги та прийняття цивільного населення з інших регіонів.
7. Рішення оприлюднити на сайті Здолбунівської районної ради та в районній газеті «Нове життя»
8.Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

 

Голова ради                              В. ТимощукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети