Здолбунівчани вивчають грантрайтинг

Як зі звичайної ідеї створити власний грантовий проєкт розповідали у молодіжному просторі Home’ЯК.

Протягом двох днів учасники разом з експертом Миколою Орловим обговорювали основні аспекти у темі грантрайтингу. Навчання пройшло в межах проєкту “АнтиШкола Home’ЯК” реалізує ГО «ЗЕОН» в межах програми “ТРИМАЙ”, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми “СПІЛЬНО”.

Зібралися представники різних ГО, комунальних закладів та просто активні мешканці. Працюючи в групах вони мали можливість самим розробити проєктну заявку та презентувати її колегам.

Під час тренінгу учасники мали змогу почути про донорів, їхню мотивацію, як пов’язані проєкт та гроші, які будуть типи проєктів. Зокрема, працюючи в групах, дізнавалися етапи написання проєктів, починаючи від проблематики та закінчуючи фінансовою частиною.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети