Здолбунівчани теж вшанували пам’ять про генерала Безручка

16 лютого українські та польські парламентарі вшанували пам’ять вояків Української Народної Республіки та генерала Марка Безручка, похованих на православному кладовищі в Варшаві а також жертв штучного Голодомору в Україні.

Ukraińscy i polscy parlamentarzyści oddali hołd żołnierzom URL, pochowanym w Warszawie

Członkowie ukraińskiej delegacji na czele z Oksaną Juryniec i Mykołą Kniazyckim, którzy w dniach 15-18 lutego goszczą w stolicy Polski, razem z polskimi kolegami z międzyparlamentarnego zespołu złożyli kwiaty na mogiłach generała Marka Bezruczki oraz innych żołnierzy z armii Symona Petlury.

Uroczystość odbyła się 16 lutego. Polską stronę reprezentowali poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Dworczyk i inni polscy politycy. Przedstawiciele Sejmu RP i Rady Najwyższej oddali także hołd ofiarom Wielkiego Głodu na Ukrainie.

W ramach spotkania z polskimi kolegami goście z Ukrainy, którzy będą gościli w Polsce do 18 lutego, rozmawiają na temat polsko-ukraińskiej współpracy. Nie zważając na fakty prowokacji, mających na celu pogorszenie stosunków polsko-ukraińskich, zarówno polska, jak i ukraińska strony podkreślają ich strategiczny wymiar i są nastawione na aktywną współpracę w przyszłości.

Autor: Jerzy Wójcicki Fot.: Aleksander Radica

Від ЗС: Як і писав голова Здолбунівської РДА у листі директору культурно-просвітницького центру ім.Т.Чацького  організовувати заходи, що сприяють українсько-польській дружбі та приймати участь у відзначенні персон та подій що зближують народи і як приклад навів постать генерала Марко Безручко, так вже за тиждень своєю участю у такому заході, організованому владою Польщі, сам директор центру Олександр Радіца і підтвердив своє щире бажання до порозуміння. Без зайвих слів і дискусій. Участь  у заходах також прийняв депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети