Здолбунівчани воюють на боці ДНР?

roma-los_2Відомий сайт Миротворець повідомляє про двох-братів уродженців Здолбунова, які значаться там як бойовики ДНР. Прописані обидва у Здолбунові , мікрорайон цементників.

Перегляд особистих сторінок в соціальних мережах дав багато цікавої інформації. Як стосовно поглядів братів, фото з відповідною символікою та зброєю так і щодо друзів у соцмережах. Серед них і здовбичани, острожани та і власне вказана інформація про навчання і народження підтверджує причетність гр.Лосів до Здолбунова.roma-los_3

roman-los roma-los_1
druzi-separiv_1 druzi-separiv andrej-los_1 andrej-losДовідково:

Центр «Миротворець» є незалежною недержавною організацією , створеною групою вчених, журналістів і фахівців з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, що займаються творчою наукової та журналістською діяльністю. За інформаційної підтримки Центру «Миротворець» був створений однойменний сайт, який також є незалежним недержавним виданням.

В інтересах збереження життя, здоров’я, свободи вільного пересування та інших прав і свобод громадян України , колективом Центру «Миротворець» здійснюється фіксація і безпечне зберігання інформації щодо тих об’єктів дослідження, в діях яких присутні ознаки злочинів проти національної безпеки України, життя і здоров’я людини , миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Центр «Миротворець» здійснює свою діяльність у суворій відповідності до чинного законодавства України та міжнародними нормативно-правовими актами, ратифікованими нашою державою.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети