Здолбунівчани в лідерах обласного конкурсу громад

Вісім громад Рівненщини отримають по 50 тисяч гривень із обласного бюджету на реалізацію своїх ініціатив. Адже вони перемогли в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

 «Цей конкурс – це один із проектів Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року. Проекти оцінила конкурсна комісія у складі представників обласної влади, депутатів облради та незалежних експертів», – розповів директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Костянтин Мокляк.

Так, в Острозі та селі Пугач, що на Сарненщині, облаштують спортивно-ігрові комплекси. Жителі Здовбицької сільради на Здолбунівщині створять сучасний парк.

Мешканці села Пашева на Демидівщині впроваджуватимуть проект із покращення якісної питної води, а селяни Новоселівки у Млинівському районі реконструйовуватимуть освітлення центральної вулиці.

Водночас у ФАПі Урвенської сільради Здолбунівського району встановлятьтвердопаливний котел. А на Млинівщині реконструюють дерев’яний міст через річку Іква.

Мешканці Неньковицької сільської ради на Зарічненщині придбають устаткування для виготовлення бруківки.

«Загалом усі вісім громад отримають 400 тисяч гривень. Проте обов’язковою умовою реалізації проектів є їхнє співфінансування, тож громади-переможці планують витратити більше 600 тисяч гривень власних або ж грантових коштів», – додала заступник директора департаменту фінансів Рівненської ОДА Ліліана Слігоцька- повідомляє Рівненська ОДА.

Коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:

Загалом на конкурс було подано 28 проектів зі всієї Рівненщини, з яких Здолбунівський район подав 6 проектів. Комісія визначила переможцями 8 заявок, в тому числі від нашої Здолбунівщини проекти Урвенської та Здовбицької сільських рад. Приємно, що вкотре у подібних конкурсах наш район – це четверта-пята частина усієї області як по поданих проектах, так і по переможцях. А Здовбицька та Урвенська громади отримають на реалізацію своїх задумів максимально можливі суми – по 50 тис.грн. Наш принцип – кожна копійка, витрачена нами з наших бюджетів, має дати декілька копійок з інших бюджетів/джерел – діє і надалі!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети