Здолбунівчани в числі лідерів за активністю створення і реалізації добрих справ

Саме такий висновок напрошується, коли часто зустрічаєш назву нашого міста серед більш населених пунктів країни на спеціалізованому сайті взаємодопомоги у створенні та реалізації добрих справ. Вже не один рік здолбунівські ЗЕОНівці успішно проходять навчання в рамках програми підготовки соціальних аніматорів, дорадників ” Територія розвитку” і як наслідок, презентують там ідеї, які згодом стають реальністю.

Ось і  цьогоріч одразу двоє активістів змагаються із іншими за увагу до своєї ідеї, залучаються підтримкою, шукають поради для кращої реалізації наміченого.

Один проект є продовженням розбудови вже добре знаного ЗЕленого газОНу у Здолбунові. Подивитися детальніше і підтримати ідею можна і треба тут: https://www.dobrodel.org.ua/project/1373/ 

А інший проект, навіяний експертною діяльністю автора на Тернопільщині, відповідно його частинку, підлаштовану під відповідну аудиторію, є бажання зреалізувати і в нашому краї. Деталі за адресою: https://www.dobrodel.org.ua/project/1325/

Нагадаємо, що вже неодноразова подібна активність ЗЕОНівців, приносила користь громаді, в т.ч у вигляді зреалізованих міні-проектів:

Здолбунівчанин потрапив до книги “Дао активності”

Волонтери додали фарб оглядовому майданчику в гідропарку

Завдяки волонтерам гідропарк отримав нові сміттєві урниВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети