Здолбунівчани у відчаї від тарифів на тепло

невдоволенняІ розсилають листи в усі ЗМІ із криками про допомогу.

 Здолбунівчани справедливо заявляють, що тариф у них – один з найбільших в Україні і жодних кроків, пояснень, захисту від таких реалій вони не мають. Чому так – люди не розуміють. Далі наводимо листа в ориганілі і без змін.

” SOS!!! У Здолбунові Рівненської області напруга зашкалює через найвищий тариф на тепло. Шановна редакціє, журналісти, четверта владо, ДОПОМОЖІТЬ!!!
Звертаються до вас здолбунівчани, які у відчаї від тарифно-цінового зашморгу. 21 листопада цей зашморг закинула нам Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з подачі місцевої комуненергії. Встановили найдорожий, не те, що в області, а мало не в усій Україні, тариф на тепло – 13,03 грн. за 1 кв.м та та 477,40 грн./Гкал для будинків з лічильниками.

Чим завинили жителі Здолбунова, для яких зробили таке різке збільшення з 8,71 грн. до 13,03 і з 327,22 грн/Гкал. до 477,40 грн./Гкал та ще й посеред опалювального сезону? Чому у наших сусідів усього західного регіону ціна на тепло коливається від 5,5 до 10 грн. за 1 кв.м., у Рівному, Рівненському районі трохи більше 10 грн, а в нас перевалила за 13. Куди ми не зверталися – нічого, жодних пояснень чи коментарів, чекайте рахунків.

Ми розуміємо, що ніхто з посадовців, місцевих депутатів від здолбунівських міських до рівненських обласних давно уже не є споживачами централізованого опалення і їх це не обходить напряму. Але чому така насторожуюче – підозріла мовчанка і тиша з приводу такого “економічно вигідного “, правда, невідомо для кого, тарифу на тепло??? Хіба ж ніхто не розуміє, що здолбунівчани, які ще користуються централізованим опаленням, переважно живуть на пенсію у 1000 грн, мінімальну зарплату – 1200 грн., чи взагалі ходять на таку роботу, де прихована заборгованість?

То чи в змозі ми заплатати по такій ціні за це найгарячіше в Україні тепло? А чи це спеціально для того, аби росли борги за комуналку??? Хто має втрутитись і розібратись з такою ціною на теплоенергію для споживачів окремо взятого містечка Здолбунова? Може хоча б влада четверта приверне публічну увагу до “економічно обгрунтованого блага” для здолбунівчан, встановленого владою другою.”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети