. Здолбунівчани серед переможців всеукраїнського етапу олімпіад | Здолбунів City

Здолбунівчани серед переможців всеукраїнського етапу олімпіад

Визначились переможці заключного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад! Серед них і троє представників здолбунівських загальноосвітніх закладів!

Результати.

З історії

І місце

Приходько Петро Олегович, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Омельчак Тетяна Анатоліївна;

ІІІ місце

Кравчук Денис Юрійович, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, вчитель Буцька Людмила Миколаївна;

Рудик Ілля Олександрович, учень 11 класу Рівненського НВК № 2 «Школа-ліцей», вчитель Олійник Людмила Володимирівна

З фізичної культури

ІІ місце

Кацюк Денис Вікторович, учень 11 класу Деражненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, вчитель Бас Вадим Петрович;

ІІІ місце

Ковеня Олександра Сергіївна, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 11, вчитель Радчик Володимир Васильович.

З української мови та літератури

І місце

Сопронюк Тетяна Михайлівна, учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», вчитель Рудюк Лариса Володимирівна;

ІІ місце

Брик Ірина Віталіївна, учениця 10 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 22, вчитель Кулик Оксана Сергіївна.

З німецької мови

ІІІ місце

Полив’яна Анна Сергіївна учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15, вчитель Нікіфорчук Людмила Борисівна.

З французької мови

ІІ місце

Кучер Єлизавета Миколаївна, учениця 11 класу Костопільської гуманітарної гімназії імені Т.Г. Шевченка, вчитель Прищепа Світлана Володимирівна;

ІІІ місце

Яворська Валерія Романівна, учениця 9 класу Млинівської гуманітарної гімназії, вчитель Гасяк Світлана Анатоліївна.

 З хімії

ІІІ місце

Герасимчук Максим Вадимович, учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», вчитель Данилюк Роман Едуардович.

З географії

І місце

Лежнюк Богданна Василівна, учениця 11 класу Тучинської ЗОШ І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради, вчитель Ткачук Любов Артемівна;

ІІ місце

Паладійчук Іван-Любомир Сергійович, учень 8 класу Рівненської гуманітарної гімназії, вчитель Кукса Тамара Іванівна;

Михайлова Наталія Олександрівна, учениця 9 класу Костопільської ЗОШ –комплексу І – ІІІ ступенів № 6, вчитель Покотило Людмила Федорівна;

Філонюк Віталій Віталійович, учень 10 класу Мізоцького НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради, вчитель Овсійчук Юрій Михайлович;

ІІІ місце

Кіпранишин Максим Миколайович, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, вчитель Семенюк Тетяна Федорівна.

 З англійської мови

ІІ місце

Шпартак Анастасія Владиславівна, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Клименко Людмила Григорівна;

ІІІ місце

Копиця Наталія Анатоліївна, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15, вчитель Бондар Вікторія Геннадіївна;

Лучко Роман Андрійович, учень 10 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15, вчитель Гопанчук Людмила Миколаївна.

З правознавства

ІІ місце

Власюк Людмила В’ячеславівна, учениця 9 класу Люхчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, вчитель Круглик Катерина Олексіївна;

ІІІ місце

Петрик Юлія Василівна, учениця 9 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Мала Людмила Миколаївна;

Ревякін Дмитро Вадимович, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Мала Людмила Миколаївна.

З економіки

ІІ місце

Веденєєв Євгеній Олександрович, учень 10 класу Сарненської гімназії, вчителі Шепель Тамара Степанівна, Харів Богдан Ярославович;

ІІІ місце

Парфенюк Богдан Олександрович, учень Рівненської гуманітарної гімназії, вчителі Смулка Віктор Васильович, Харів Богдан Ярославович.

 З фізики

ІІІ місце

Саленко Антон Володимирович, учень 10 класу Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської районної ради, вчитель Тимочко Богдан Юхимивич.

З астрономії

ІІІ місце

Кравчук Катерина Борисівна, учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 19, вчитель Купріян Ольга Володимирівна.

З російської мови і літератури

ІІІ місце

Сініцина Олександра Євгенівна, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів Войтюк Тетяна Валентинівна.

 З трудового навчання

І місце

Дяконова Софія Юріївна, учениця 9 класу Володимирецького районного колегіуму, вчитель Вакуліч Людмила Іванівна;

ІІІ місце

Кукуріка Олександр Григорович, учень 11 класу Дубенської гімназії № 2, вчитель Осійчук Віктор Михайлович

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама