. Здолбунівчани самознищують себе і місто | Здолбунів City

Здолбунівчани самознищують себе і місто

палять сміття у Здолбунові (4)

На задньому плані то не привиди, а живі люди

Все нові і нові лиха трапляються на вулицях Здолбунова. То кольоровий сніг від зерносушильні і шум на всі боки, гуркіт від залізниці, пил від цементовні, а тут ще й додалось масове спалювання трави, очерету, листя і всього, що під руки потрапить. Горять смітники, тирса, памперси і поліетиленові пакети викидаючи у повітря все нові і нові дози скорочення життя здолбунівчан. Робимо це самі, своїми власними руками. Попри роз’яснення і пояснення, загрозу штрафів. Але хто ж повірить тим погрозам, якщо ті, хто погрожує сам і палить часто-густо, а екологічних інстанцій, які б могли контролювати дієво стан навколишнього середовища у Здолбунові немає.

Вчора півдня падав чорний сніг у вигляді залишків згоряння очерету. Попади він на стіг соломи, парник, чи під дах із запасами сіна і на ніч, тьху, тьху, можна чекати на виклики пожежників.чорний сніг (2) палять сміття у Здолбунові (5) палять сміття у Здолбунові (3) палять сміття у Здолбунові (2) палять сміття у Здолбунові (1) димить Здолбунів

Відходи деревини, тирсу фірма депутата райради вважає за простіше скидати у канаву і спалювати ніж гратися з якимось там брикетуванням, щепою для опалення шкіл, гумусом для грунту…

Не любимо ми ні себе ні своїх дітей ні своє місто. Ми хочемо щоб в наше місто їхали жити і нові інвестори з’являлись? Жити навряд чи приїдуть, а от інвестори ще можуть знайтися. Вони ж шукають міста у яких влада і мешканці себе не люблять і готові труїтись заради дешевої ковбаси на столі. Так що якійсь каучуковий заводик чи бітумний цех ще можуть з’явитись. Хоч коротко але ж поживемо…?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Оля

  UNLESS someone Like you
  cares a whole awful lot,
  nothing to get better.
  It’s not.
  Dr. Seuss

  ДОКИ когось такого як ти
  не почне це хвилювати,
  краще не стане.
  Не може стати.
  Доктор Сьюc

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама