Здолбунівчани розповідають про бюджети на Національному форумі

na-forumi-byudzhety-318 жовтня в м. Київ стартував Національний форум «Громадянське суспільство та публічні фінанси» – унікальний майданчик для обміну досвідом, пошуку партнерів, представлення кращих практик, інновацій та стратегій в сфері впливу громадянського суспільства на прозорість, доброчесність та ефективність публічних фінансів.

Форум проводиться громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», Одеською обласною організацією ВГО КВУ, Фундацією «Відкрите суспільство» та у партнерстві з Фондом Східна Європа. Участь в роботі беруть провідні експерти в сфері публічних фінансів, представники профільних державних органів та місцевого самоврядування, донорських структур, лідери громадських організацій та журналісти.

У своєму вступному слові керівник першого відділу програм допомоги “Належне управління та демократизація” Представництва Європейського Союзу в Україні Мартін Клауке побажав учасникам форуму успішної роботи та відзначив, що тема публічних фінансів є дуже складною та дуже важливою.

Окрім того, радник з питань політики та громадянського суспільства Посольства Фінляндії в Україні Анссі Куллберг побажав Україні якнайшвидше досягти рівня, коли бюджетну політику повністю контролює саме суспільство.na-forumi-byudzhety-1

На першому пленарному засіданні виступив і депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов, який розповів про ефективність моніторингу бюджетних платежів, які діють в місті та районі, завдяки оптимізації можливостей E-data з допомогою платформи Розумне місто. Відповідні банери Розумне місто.Здолбунів є на сайтах Здолбунів сіті і Здолбунівської РДА. При натисканні переходьте на розділ Відкриті фінанси.

На вечірній сесії відбулась презентація акції “Впливай на бюджет свого міста!”, яку провели

Ігор Бринош, експерт Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” та здолбунівчанин Анатолій Бондарчук, представник НУО “Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН”

Перший день Національного форуму задав високу планку доповідям, завтра на учасників чекає насичений день вже у компанії колег і нових учасників-медійників.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети