Здолбунівчани розіграли «Зимовий кубок зі спортивного брейну»

brain_2У перший весняний день у м.Здолбунів відбувся, уже в третє, Зимовий кубок зі спортивного брейну. Проводився він аж 1 березня, у зв’язку із суспільно-політичним становищем у Україні, незважаючи на перенесення дати гри, команди все зрозуміли і гра відбулась.

Реєстрація команд тривала близько місяця, були запрошені організації та школи, просто всі бажаючі.  У грі прийняли участь 5 команд, змагання проходило вперше в БКЦ, який допоміг нам у організації події надавши приміщення, озвучу і фактично виступивши співорганізатором заходу.

Подивитись репортаж з попереднього Брейну.brain_1

За першим столом сиділа команда «ЗЕОН», яка представляла ігровий інтелектуальний клуб ГО АЦРМ «ЗЕОН». Другий стіл – «Патріот України», команда представляла ГО «Патріот України». Участь у грі приймало також дві команди від шкіл, це команда першої школи Здолбунова– «Олімпійці» та команда четвертої школи – «Інтелектуали» які сиділи за 3 та 5 столами відповідно. Також була команда друзів, які прийшли позмагатись у інтелектуальному змаганні, це команда «2*3», яка зайняла 4 стіл. Приємно, що зеонівці, які і виступили організаторами заходу, не лише вели гру, мали свою команду, а й були учасниками в інших командах. Так Влад Нагорний боровся за перемогу разом із командою своєї школи, Ірина Котюжанська відповідно із своєю.brain_3

Ще один репортаж із попередніх змагань

Рівняни виграли кубок

Гра розпочалась, як було заплановано о 14-00. Ведучим гри – Миколою Орловим було прийняте рішення провести розминку, яка складалась з 6 питань. Після чого розпочався перший з трьох турів гри, і гравці отримали перших 12 питань. Можливо питання були важкими, можливо команди ще не зібрались і давали не правильні відповіді, але результати першого туру були не найкращі у всіх команд. Вперед вирвалась досвідчена команда «ЗЕОНу» (капітан А.Бондарчук), яка виступала у своєму оптимальному складі. На 2 бали відстали «Патріоти України» (капітан Войцеховський Олександр).brain_4

Після не довгої  музичної перерви всі знову повернулись за свої столи і продовжили гру. Команда «2*3» (капітан Захарчук Олександр) у другому турі показала дуже гарний результат, отримавши рівну кількість балів з командами лідерами  першого туру.

Всю гру дві команди «ЗЕОН» та «Патріот України» ішли майже на рівні, а команда «Інтелектуали», як і команда «2*3» у другому турі,  у третьому почали відповідати правильно і наздоганяти гравців «2*3» завдяки чому мали можливість поборотись за призове місце. Третій тур був напружений, адже ніхто не хотів програвати і ніхто не хотів залишитись без призів, які ми підготували для переможців. За перше місце у кубку від генерального партнера FARMASI набори косметики та засобів для догляду за тілом. За друге місце багатозальний мультиплекс у кінотеатрі ЕРА надав безкоштовні квитки для всієї команди на будь який день та будь який час, та картки кіно любителя, які дозволяють отримати знижку при купівлі квитків у кіно. Та за третє місце, забігаючи на перед скажемо, що дві команди поділили його між собою сертифікат від Магазину канцтоварів «Абетка» на купівлю продукції на суму 80 грн та сертифікат на дві години безкоштовної гри у розважальному клубі у кав’ярні «Старе місто».

 В третьому вирішальному турі, команда «Патріот України» зрівняла рахунок із командою «ЗЕОН» і тому ведучий призначив додаткові три питання для вирішення хто ж стане переможцем, після трьох питань команда «ЗЕОН» виривається вперед на один бал, але знову ведучий оголошує додаткові питання, адже тепер дві інші команди зрівнюють рахунок і звучать додаткові питання, які були останніми підготовленими ведучим. І навіть ці додаткові питання не вирішили яка ж команда займе третє призове місце, адже обидві команди боролись  за перемогу і тому було вирішено розділити третє місце між командою «2*3» та командою «Інтелектуали». Переможці були нагороджені призами та грамотами, а команда , яка отримала першість у грі –  призи та кубок у вигляді сови, як символ мудрості та самої інтелектуальної гри.

Результати гри:

ЗЕОН – 17 балів, Патріот України- 16 балів, Інтелектуали – 11 балів, 2*3 – 11 балів, Олімпійці – 5 балів

Більше фото і відео незабаромВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети