Здолбунівчани прийняли участь у шести виставах в експедиції 12 цінностей

Закінчення репортажу про експедицію 12 європейських цінностей у якій прийняло участь шестеро ЗЕОНівців та членів театральної студії “Кажан”. Початок репортажу тут.

День прем’єр. Їх буде аж одинадцять і здолбунівчани задіяні в половині із них. Відповідальна місія, особливо якщо врахувати що відбуваються вони на відкритій площі та ще й з якою назвою – Європейська площа. Тут виступити погано не можливо. Потрохи збираються вінничани, зупиняються перехожі. У повітрі запахло початком чогось нового і цікавого.

І все, поїхали…11 вистав, які змінюють одна одну. Короткотривалі але виразні. Сміх, оплески і так до десятої вистави, а після неї …шквал оплесків і сльози. Причому сльози не лише у глядачів, а й в учасників, які мають виходити ставити одинадцяту виставу. Так і вийшли із червоними очима, хоча заключна постановка була доброю і лише посилила різноманіття емоцій, які відчули всі, хто зміг побачити чи прийняти участь у постановках.

Завершили свої виступи новоспечені театрали гімном і це було дуже піднесено. А потім така само спонтанно у відповідь на пропозицію Ярослава Геращенко, координатора проекту, кожен висловив все що думає і не лише про вистави, а й про цінності, мир і нашу країну.

Прощання. Підведення підсумків, слова вдячності, враження від експедиції вцілому і до-побачення нові друзі, до скорих зустрічей.

По дорозі додому ми не могли не завітати до нічного фонтану на набережній Рошену. Це…неймовірне видовище, ви зобов’язані його побачити!

ЗЕОН у Вінниці (27) день вистав (4) день вистав (2) день вистав (1) виступи (4)

виступи (3) день вистав (6) день вистав (5)
ЗЕОН у Вінниці (28)Фото членів групи та фотографа проектуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети