Здолбунівчани прийняли участь у кредитному майдані

валютний мітинг (1)29  травня о 10 ранку  перед будівлею Верховної Ради  України було заплановано і проведено мітинг валютних позичальників. Громадяни вимагають прийняття Закону України “Про переведення кредитних зобов’язань з іноземної валюти в національну”, який раз і на завжди вирішить проблеми валютних позичальників. 

Євгеній Жуков, активіст ГО “Правдива країна”:

– Вимоги наші чіткі і зрозумілі: мораторій на відчуження майна і перерахунок валютних кредитів  по курсу на момент видачі кредиту. Наше основне завдання – знаходити таких людей, які постраждали у 2008, 2009, 2010 роках. Нас держава зробила злочинцями і ми потребуємо не допомоги, а щоб нас не обкрадали і не обманювали.валютний мітинг (3)

Прийняли участь в акції позичальники Рівного і Здолбунова. Ось що розповів координатор здолбунівчан п.Валерій:

З Рівненщини нас було багато – цілий автобус людей. Це велика проблема. Ми ж цивілізовані люди, скористались легальними кредитами, платили по них, але ні наші зарплати ні наші підприємницькі доходи не зростають в таких прогресіях як курс валюти. І не наша діяльність спричинила цей рост, тому ми і вимагаємо не перетворювати кредитних позичальників на валютних заручників.

В заході прийняли участь і народні депутати які вийшли до нас, проте це лише початок справи. продовження 3 червня і ми знову закликаємо всіх долучитись до нашої спільної акції.валютний мітинг (2)

03.06.2014 о 09:00 біля Верховної Ради України Всеукраїнський мітинг проти свавілля банків! 

ДОПОМОЖЕМО ДЕПУТАТАМ ПРИЙНЯТИ НАШ ЗАКОН – Закон про переведення кредитних зобов’язань з іноземної валюти в національну

СКАЖЕМО «НІ» ВАЛЮТНОМУ РАБСТВУ!!!

Основні тези 
проекту закону № 4895 від 16.05.2014 року:

  • перевести валютні кредити у національну валюту по курсу НБУ на момент підписання кредитного договору без будь-яких додаткових комісій і штрафних санкцій;
  • домогтись нарахування фіксованих процентів по кредитам на рівні країн ЄС, але в будь-якому випадку не вище тих, які існували до моменту переведення валютних кредитів у гривню;
  • ввести мораторій на звернення стягнення на майно позичальників та поручителів, списати всі штрафні санкції.


Наше МАЙБУТНЄ в НАШИХ РУКАХ!!!!
 

Наші координати у Києві: 050 448 13 16 (МТС) Олександр 067 402 13 39 (Київстар) Тетяна 067 72 72 182 (Київстар) Андрій  у Рівному  098-0201477 Олег, у Здолбунові 067-6007208 ВалерійВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети