Здолбунівчани просять навести порядок

Регулярні й часто дієві публікації спонукають і решту здолбунівчан звертатись до ЗС через електронну пошту, форму зворотнього зв’язку, соціальні мережі з повідомленнями про незручності й обмеження, які заважають людям у нашому місті.

Цього разу публікуємо підбірку-звернення до Здолбунівської міської ради, комунальних служб із благоустрою, ДАІ:

воронячі лавкиПарк для людей, а не ворон. Ось що пише п.Ольга: Усім відома тенденція комунальників робити щось, коли про це пишуть в ЗС.
Тому вважаю необхідністю попідрізати верхів’я дерев у парку зі входу від Укртелекому. Проходити там варто лише з парасолькою, бо ворони роблять свої підлі справи. На лавках біля дитмайданчика сидіти не реально. Та й неба там вже не видно. Хто має інші шляхи вирішення -в коментарі. Якщо так не до снаги різати дерева, то, як варіант, зробити над лавками дах, як на зупинках. Не дуже естетично, але – як варіант.дороги у парку

І в парку краще ходити пішки, а не наїжджувати автомобільні дороги.смітник у гідропарку

Люди готові нести сміття у смітники. Смітники треба регулярніше очищати. Саме такий висновок напрошується з гідропарку. Пише п.Ірина: волонтери встановлювали смітники в зоні відпочинку, і люди зрозуміли, куди кидати сміття, але сміття має здатність накопичуватися, тому смітники потрібно регулярніше очищати. У той же час хочеться нашим громадянам нагадати, що маленькі смітнички для дрібного сміття зроблені, а великі пакети після пікніка – дякуємо, що прибрали після себе – але потрібно нести до великого контейнера, який за 100 метрів поруч.

ВРЗ і ЗЕОН контролюють всі місця, які впорядковували – тому ми дякуємо усім, хто підтримує і з розумінням ставиться до зробленого. Інших закликаємо приєднуватись або хоча б не шкодити. Громадський патруль має свої очі, руки і ноги повсюди :)в гідропарк на автоГідропарк – місце для культурного відпочинку, а не для випивки й гасання на авто й мотоциклах по зеленому, поки що, гідропарку.автохам

Автохами на здолбунівських дорогах просять ДАІ дочекатися їх і познайомитися.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети