Здолбунівчани, потрібна ваша допомога!

11851258_1630420663908690_1420167575_nУ Здолбунові, на мікрорайоні цементників, живе людина-сонце Марія Василівна Брага. Вона допомагає нашим бійцям-розвідникам – плете маскувальну сітку за особливою технологією. Коли у неї запитали, що її спонукали цим зайнятись, пані Марія відповіла: «Я боюся, щоб у мені не розчарувалися ті хлопці, що загинули і ті , що зараз служать». Ми теж повинні боятись їхнього розчарування.
Раніше їй допомагали вчителі та учні Здолбунівської ЗОШ №3, та прийшло літо, всі розлетілись на канікули та у відпустки. Тому зараз їй необхідна ваша підтримка та допомога!

Марія Василівна співпрацює з рівненськими волонтерами, які відправляють сітку на передову. Що потрібно від нас, місцевих жителів?
Інна, учениця ЗОШ №5, та Марія Василівна1.Вільні руки, терпіння та щирі наміри. Без щирості важко сплести маскувальну сітку, яка буде дійсно захищати наших героїв, адже підтримка відчуватиметься у кожній стрічці. Плетіння сітки відбувається щодня у міському клубі Здолбунова з 15.00 по 20.00 годину. у Марії Василівни є помічниця – Інна, учениця ЗОШ №5, яка кожного дня приїздить з іншої частини Здолбунова, тому відстань не є причиною проігнорувати прохання.
2.Тканина. Марія Василівна звідусюди збирає натуральну тканину: обрізки на Рівненському льонокомбінаті, купує стару постільну білизну у секон-хендах, у неї вдома вже не залишилось підходящої тканини – усе пішло на сітку. Можливо, якщо у вас є стара натуральна тканина, неважливо якого кольору, чи можливість купити її у секунд-хенді, пожертвуйте на добру справу.
3.Фарби для тканини. Ця людина, незважаючи на свій вік (73роки!), прискіпливо та самостійно фарбує всю тканину. Фарбу купує за власний рахунок. Тому підтримка у вигляді фарби їй теж необхідна. Потрібна коричнева, яскраво-зелена та фарба кольору хакі.
4.Допомога столярів або чоловіків з золотими руками. Сітка туго натягується на дерев’яну рамку, та зараз вона відносно коротка, рамку потрібно продовжити. Тому хто може її змайструвати, чи допомогти дошками – відгукніться.
Свою групу плетіння сіток Марія Василівна ласкаво називає «Прибамбаси», саме так і підписує свої листи для бійців. Давайте разом допоможемо та станемо частинкою групи.
11802146_1630420657242024_101517924_nВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети