Здолбунівчани поступились кузнецовським футболістам

футбол_здолбунів_кузнецовськ (2)По грі не скажеш, що рахунок мав бути 2-3. Що одна що інша команда спочатку діяли доволі мляво. Давалась взнаки сонячна спека. На перерву пішли з миром 1-1. Та початок другого тайму все для господарів зіпсував. Протягом декількох  хвилин два м’ячі, один з яких точно був необов’язковим. До кінця тайму гра у доганячки призвела до ще одного гарного голу у виконанні місцевих футболістів. на решту сил не вистачило.

Юнаки розійшлись миром 0-0.

Хочеться відмітити палку підтримку  вболівальників. Вони вперше на нашій пам’яті співали без музики гімн. Щоправда їх не підтримали футболісти і судді, які видно не чекали такого розвитку подій. Активно кричали кричалки. Допінг був, але судячи із набору слів у кричалках-у помірних дозах :)

футбол_здолбунів_кузнецовськ (3)футбол_здолбунів_кузнецовськ (4) футбол_здолбунів_кузнецовськ (5)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети