Здолбунівчани поки що паперово протестують проти тарифів на тепло

Знову лист від наших читачів і знову про тарифи на тепло.

Надійшло на zdolbunivcity@i.ua

Шановна ЗС. Бачу ви в темі, і конкретно дієте на захист здолбунівчан на відміну від тих, хто за це отримує зарплату, та кого для цього обирали люди. Тому й просимо: скористайтесь своїм правом, проведіть журналістське розслідування з приводу того КОМУ ВИГІДНИЙ ТАКИЙ ВИСОКИЙ ТАРИФ НА ТЕПЛО У ЗДОЛБУНОВІ? ХТО ЗА ЦИМ СТОЇТЬ? Навіть якщо це вже сталось, то чому комуненергія і міська рада так уперто не хочуь визнати факт найдорожчого тепла для здолбунівчан, своїх, здавалось би, рідних споживачів, виборців, завдяки яким ці структури безбідно живуть і працюють? Як і те, що саме з їхньої подачі розрахунків нам встановлено таку ціну.

Ну, НЕ МОЖЕ ТАК БУТИ, ЩОБ У ЗДОЛБУНОВІ економічна доцільність тарифу становила аж 13,03 грн. за 1кв.м., а для поряд з ним розташованими Рівному, Рівненському районі – 10, 83 грн.за 1 кв.м. Не може бути Здолбунів тарифним феноменом мало не на всю Україну! Скільки ж можна нас дурити і мати за дурнів?

Уся законодавчо-нормативна база стосовно розрахунку, формування тарифів підприємствами, що надають послуги з централізованого опалення, та їх встановлення, починаючи від ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” і закінчуючи Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання…, на сьогодні є доступними для кожного, хто вміє читати. Тому пояснення КП “Здолбунівкомуненергії” і міськради на кшталт тарифи на тепло без їх відома встановлює Нацкомісія – це не повна правда, а зняття з себе відповідальності та приховування інформації від споживачів про реальний стан очевидних речей.

Нацкомісія тарифи встановлює відповідно до Порядку їх формування, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011, №869. У п.п.28, 49, 51, 52 цього Порядку чорним по білому написано, що (цитую дослівно) “тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії розраховуються ліцензіатами (читай КП”Здолбунівкомуненергія”) та встановлюються уповноваженими органами”(читай Нацкомісія).

“Для встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ліцензіат (КП”Здолбунівкомуненергія”) подає уповноваженому органові (Нацкомісії) у друкованому та електронному вигляді заяву і розрахунки тарифів на планований період за встановленими такими органами формами з відповідними розрахунками, підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися під час їх проведення”. Так що ці “гарячі” теплові розрахунки проводились у Здолбунові і визнати те, що вони не є економічно вигідними і необгрунтованими, також треба у Здолбунові. Після чого наші міські обранці зобов’язані стати на захист дискримінованих у соціальній та житловій сферах здолбунівчан та звернутись до Нацкомісії про коригування теплового тарифу в межах середньоукраїнських.

  З повагою і за дорученням здолбунівчан ваш читач Борис

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети