Здолбунівчани пішли у фінську школу

Розкидала війна наших кого куди. Перші переклички після відновлення навчання засвідчили, що частина школярів вже далеко від рідної школи. Дехто виходить на звязок дистанційно і продовжує навчання в класі, а хтось вже пішов до школи в іншій країні. Як це сталося із братом та сестрою Максимом та Вікою Цюх з гімназії, які сіли за парти у далекій Фінляндії. Про них пише місцева газета:

12-річний Максим Цюх, який стартував у понеділок на підготовчому уроці Лаусте, знайшов своє місце на задньому ряду. Юнак розповідає, що вже знайшов п’ятьох друзів.— Приємно грати та проводити час з іншими дітьми. Я проводив час із друзями навіть після школи, посміхається Максим.

Багато українських дітей, які втекли від війни, вже наздогнали своє нове щоденне життя в Турку. Повернення до школи 12-річний Максим Цюх описує як нормальне.

– Все добре, школа починається…

Поруч із ним і сестра- 15 річна Віка….Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети