Здолбунівчани пікетували податкову

podatkova_piket (4)Пікетчиків нарахували 28 осіб. Серед них і торговці, і таксисти, і надавачі послуг. Вони заявили свої вимоги до представника податкової Макарової Людмили Федорівни. Серед них: легалізація роботи таксистів, перевірка підприємців, які не оформлюють найманих працівників, завчасне інформування про зміни у податковому законодавстві.podatkova_piket (5)podatkova_piket (3)

У своїх виступах представники Здолбунівської сотні самооборони Юрій Шадий та Юрій Пшеничний окреслили свою присутність на пікеті і закликали підприємців зареєструвати свої звернення у встановленому порядку.podatkova_piket (1) podatkova_piket (6)

Слово тримали перед громадою та представником ДПІ підприємець Людбомир Кінах, Олександр Павлюк та інші. Детальніше, як це відбувалось, можна переглянути на відео.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети