. Здолбунівчани пікетували податкову | Здолбунів City

Здолбунівчани пікетували податкову

podatkova_piket (4)Пікетчиків нарахували 28 осіб. Серед них і торговці, і таксисти, і надавачі послуг. Вони заявили свої вимоги до представника податкової Макарової Людмили Федорівни. Серед них: легалізація роботи таксистів, перевірка підприємців, які не оформлюють найманих працівників, завчасне інформування про зміни у податковому законодавстві.podatkova_piket (5)podatkova_piket (3)

У своїх виступах представники Здолбунівської сотні самооборони Юрій Шадий та Юрій Пшеничний окреслили свою присутність на пікеті і закликали підприємців зареєструвати свої звернення у встановленому порядку.podatkova_piket (1) podatkova_piket (6)

Слово тримали перед громадою та представником ДПІ підприємець Людбомир Кінах, Олександр Павлюк та інші. Детальніше, як це відбувалось, можна переглянути на відео.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Неповторимая

    Розповім маленьку історію з життя. Іду машиною( закородонні номери). Спокійно, як написано в правилах дорожнього руху. ВОлиньська область. Та-дам- міліція наша зупиняе. Я відкриваю вікно і валю: шо, хлопці теба? …..пауза : та це своя……( думали- іностранка). Так от. питаю за що тормозили, що хотіли. Порозмовляли гарно. Признався, що біда- аж пищить, що раком в городі стояти набридло, що до пенсії не багато залишилось човгати ( пенсії держслужбовця). А начальник ставку суточну дае, і в зубах тра принести….. так само з податковою було. Ці люди на чоботи за свою ЗП не зароблять ходити в ту податкову. Бумагу- принеси, конверт- купи, тонер для прінтера- скинулись бігом всі по пару гривен. А у Київ дань- везти тра було. Що буде далі- покажуть вибори….хотя серед кого там вибирати. На ЕДИНОМУ податку в ЕС можуть буть гідравлики, перукарі та електрики ( сфера послуг). А в нас як? Ми ж собі ( гади з попереднього роздання) -Навідкривають на всіх членів сімї ПД на единому податку і дабивають до ставки…..або барсетки в кущі начальнички шусть- Слава Україні!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама