Здолбунівчани отримали відзнаки учасників АТО

DSCN3540В п’ятницю, 14 серпня, здолбунівські герої першої та другої хвиль мобілізації, що повернулись з зони АТО, отримали відзнаки учасників бойових дій. Медалі вручили тридцяти дев’ятьом військовим, що першими захищали східні кордони України. Отримавши відповідний наказ Президента, Здолбунівський військовий комісаріат організував офіційне вручення у приміщенні сесійної зали Здолбунівської райдержадміністрації.  На врученні були присутні родичі, друзі та знайомі героїв. Військові були надзвичайно раді побачитись знову, вони обіймались та братались. За хлопців, що не приїхали на вручення, відзнаки отримали їх бойові товариші та рідні. Найзворушливішим моментом дійства стало вручення відзнаки маленькому сину одного з військових, чий тато не мав змоги приїхати особисто. Маленький патріот у вишиванці з гордістю носив отриману медаль.
DSCN3518
DSCN3533Здолбунівских військових нагороджували військовий комісар Здолбунівського районного комісаріату Олексій Ємченко та голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук. Вони подякували хлопцям за те, що вони не ховались і не злякались, а пішли захищати Батьківщину, подякували за зразкову службу, і, головне, що повернулися живими. Секретар міської ради Валентина Капітула теж сказала кілька теплих слів подяки: «Дякуємо, що ви повернулись живими, що навчили нас бути волонтерами, що навчили турбуватись за когось більше, ніж за себе. Ми всім серцем переймались вашим життям там. І це дуже важливо, що ви отримали статус учасника бойових дій. Дякуємо вам за мирне небо над Здолбуновом і спокій у наших домівках».

Наприкінці зустрічі всі герої першої та другої хвилі мобілізації зробили спільне фото, щоб через кілька років разом, у незмінній кількості, згадувати ці моменти життя.
DSCN3546
DSCN3536

DSCN3527

DSCN3501

DSCN3506Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети