Здолбунівчани отримали шанс доїжджати до Рівного, якщо про це подбає їх роботодавець
Нас, здолбунівчан почули. Варіант 1. Роботодавець має укласти угоду на підвезення своїх працівників до місця роботи. Правила читайте нижче. Варіант 2. У самому місті Здолбунів. Зараз ведуться перемовини, результом яких може стати або зміна маршруту Здолбунів-експрес (з доїздом на мікрорайон Цементників), або подібний маршрут по місту з числа маршруток Рівне-Здолбунів (якщо їм дозволять змінити марг=шрут з міжобласного на міський тимчасово).
Нижче інформація від Рівненської ОДА: спеціальні рейси для підвезення працівників підприємств до місця роботи розпочнуть діяти на Рівненщині. Це пов’язано із забезпеченням безперебійної роботи промислових підприємств та лікарень.
«Відсьогодні з 12 години розпочало діяти обмеження руху громадського транспорту. Заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів між містами, районами та областями. Карантинні обмеження передбачені рішенням Уряду і є обов’язковими. У зв’язку з цим, до нас розпочали звертатися люди, які щодня добираються на роботу на пасажирському транспорті з іншого міста чи села, наприклад до обласного центру з Рівненського чи то Здолбунівського районів. Саме тому, вихід з цієї ситуації ми спробували напрацювати із поліцією та управлінням Укртрансбезпеки», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
Так, для підвезення людей до місця роботи підприємство має заключити договір з перевізником на період карантину. Цей документ необхідний для того, щоб ідентифікувати спецавтобуси на маршруті.
Також замовник має затвердити список пасажирів та передати його водієві транспорту. Важливо, що усі люди, яких перевозять, повинні мати посвідчення.
На спецавтобусах будуть встановлені таблички із надписом «Спеціальні перевезення». Вони перевозитимуть людей виключно на сидячих місцях та за наявності засобів захисту. Разом з тим, під час здійснення регулярного спеціального перевезення водій повинен мати копію договору із замовником послуг та паспорт маршруту з позначкою «В». У ньому чітко прописується схему маршруту, його характеристика, графік режиму праці та відпочинку водіїв тощо.
Такий документ необхідно затвердити у поліції та управлінні Укртрансбезпеки. Фахівці цих служб запевнили, що затягування із виготовленням паспортів на спеціальні рейси не буде. В свою чергу керівник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Мисюра розповів, що на Рівненщині є підприємства, які давно мають практику довозу своїх працівників на роботу. Водії таких автобусів повинні почепити таблички-вказівники та мати списки пасажирів.
ПЕРЕЛІК ПЕРЕВІЗНИКІВ, ДО ЯКИХ МОЖНА ЗВЕРТАТИСЯ, ЩОБ ЗАКЛЮЧИТИ ДОГОВІР НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ
За довідками та роз’ясненнями звертатися до контактних осіб:
Рівненська облдержадміністрація: Мисюра Федір Миколайович – 097-784-48-13
Поліція Рівненської області: Семенюк Костянтин Ярославович – 067-364-88-78
Управління Укртрансбезпеки в Рівненській області: Наконечний Тарас Юрійович – 050-920-76-13
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.