Здолбунівчани на тренінгу з основ медіаграмотності у Вінниці

11866247_806344116130722_7991172022547124016_n (1)21-23 серпня 2015 року у місті Вінниця відбувся тренінг «Методи тренінгової роботи з дорослими: основи медіаграмотності», який відвідали представники ЗЕОНу.

Оксана Пальчевська та Юля Люкшин стали учасниками тренінгу з основ медіа грамотності, що реалізовувався у рамках проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку, як складова освіти протягом всього життя», організований Центром Поділля-Соціум. За ґрунтовно підготовлений тренінг варто подякувати двом досвідченим тренерам, Валентині Потаповій та Олегу Охредько, які за 6 годин кожного тренінгового дня зуміли зрозуміло подати великий об’єм інформації про медіа освіту та медіа грамотність, основні прийоми та методи маніпуляції, виявлення їх на практиці, а також прийоми та поради розроблення тренінгів, в особливості для літніх людей.

Учасники тренінгу, яких було 16 чоловік з Києва, Чернігова, Хмельницького, Одеси, Львова, Кіровограда, Вінниці та Здолбунова, вчилися аналізувати медіа-тексти, фото та відео на предмет наявності пропаганди та маніпуляції та їх особливостей. Головним гаслом такої роботи було: «Сумнівайтесь у всій отриманій інформації, та раціонально підходьте до її перевірки». Майбутні тренери отримали великий багаж знань, який слугуватиме їм підґрунтям для майбутньої роботи із людьми третього віку. Редакція газети дякує представникам ГО “Центр Поділля-Соціум” Анні Моргун, Анні Савчинський та Пущик Ірині за високоякісну організацію тренінгу.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
тренінг

тренінг

11226007_805946292837171_2968845386726154470_nВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети