Здолбунівчани можуть потрапити на молодіжний міжнародний форум

30 листопада – 01 грудня у місті Луцьку відбудеться Міжнародний молодіжний форум, який ставить за мету створення умов для обміну досвідом молодіжних організацій із різних країн світу.

Протягом двох днів у рамках форуму відбуватимуться презентації, дискусії, тренінги та екскурсії стародавнім Луцьком. Організатори забезпечують учасникам молодіжного форуму харчування та проживання, а також  перекладачами та гідом для кожної делегації.

Форум складається із елементів програми та конкурсів серед учасників. У конкурсній програмі визначатимуть переможців у наступних номінаціях: “Краща презентація ГО”, “Краща відеоробота ГО”, “Краща афіша заходу” та ін. Переможці отримають подарунки, або грошові винагороди.

 На форум уже запрошені гості та представники молоді із Молдови, Польщі, Білорусії, Литви та Латвії та інших країн Європи. Також свою готовність відвідати форум висловили представництва в Україні відомих світових фондів та організацій. У програму форуму входить  серія круглих столів з почесними гостями заходу. Разом з учасниками форуму вони обговорять актуальні питання, що стосуватимуться молоді та спільного європейського майбутнього.

Особливу увагу приділятимуть дискусіям на тему євроінтеграційних процесів та угоди про асоціацію з ЄС. Ці теми покликані підвищити компетентність молоді у стосунках між ЄС та Україною. Оскільки ми розуміємо важливість на сьогодні цих стосунків та повністю підтримуємо ініціативи, які сприяють зближенню України з Євросоюзом.

Умови участі:

1. Участь у форуму можуть брати громадські організації з усього світу, ініціативні групи, окремі громадські діячі. Для участі не потрібні документальні відомості про організацію. (потрібна лише історія роботи)

2. Участь у форумі є безкоштовна і добровільна.

3. Для реєстрації вам потрібно: 1. Зайти на сайт 2. Зайти на вкладку “registration” 3. Скачати україномовну анкету (аплікаційну форму) 4. Відправити заповнену форму на адресу 5. Чекати дзвінка від нашого координатора)

Міжнародний молодіжний форум у Луцьку – це можливість отримати новий досвід та нові рішення для розвитку Вашої організації, а також налагодити необхідні контакти для майбутньої співпраці з іншими організаціями. Крім того, це хороша нагода відвідати стародавнє українське місто з майже тисячолітньою історією.

Тож, запрошуємо молодіжні організації різного спрямування долучитися до Міжнародного молодіжного форуму у Луцьку та презентувати свою ораганізацію на міжнародному рівні.

Форум у Луцьку обіцяє стати таким собі з’їздом молодіжних монархів ХХІ століття, як і у далекому 1429 році, коли у місті Луцьку відбувся з’їзд європейських монархів.

Організатором Міжнародного молодіжного форуму є СГО “Молодіжна Платформа”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети